Keystone logo
Universidade de Vigo Ступінь магістра з досліджень та інновацій у спеціальній дидактиці для раннього дитинства та початкової освіти
Universidade de Vigo

Ступінь магістра з досліджень та інновацій у спеціальній дидактиці для раннього дитинства та початкової освіти

Pontevedra, Іспанія

2 Years

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 739 *

На кампусі

* ЄС: 591,00 євро - поза ЄС: 738,75 євро

Введення

Цей ступінь магістра налаштований як спеціалізація ступенів і магістрів, які викладаються на факультетах освітніх наук Галичини. Пропозиція впровадження на 2018-19 навчальний рік забезпечить безперервність, з одного боку, бакалаврату, щоб студенти обирали більшу спеціалізацію та/або бажали завершити навчання, захистивши докторську дисертацію. Він також міг би вмістити професіоналів, які походять зі старих ступенів викладання, і які могли б розширити та вдосконалити свої знання в контексті їхньої підготовки вчителів.

Ступінь магістра з досліджень та інновацій у спеціальній дидактиці для раннього дитинства та початкової освіти забезпечує спеціалізовану підготовку для професійної діяльності як у сферах, безпосередньо пов’язаних з освітою, і, точніше, з регульованою освітою, а також у сферах індустрії культури та недержавної освіти формальний, пов’язаний зі стратегічними секторами Галичини.

Нинішня економічна та соціальна ситуація, яка, правда, пропонує не надто обнадійливі перспективи в короткостроковій перспективі щодо працевлаштування, також призводить до підвищення вимог до підготовки фахівців і не може перешкодити комплексному баченню профілі та сфери діяльності, які стають все більш різноманітними і, отже, пропонують більше можливостей для працевлаштування студентів університету.

Ідеальні студенти

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання