Keystone logo
Universidade de Vigo Міжвузівська магістратура прикладної лінгвістики
Universidade de Vigo

Міжвузівська магістратура прикладної лінгвістики

Vigo, Іспанія

2 Years

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 739 *

На кампусі

* ЄС: 591,00 євро - поза ЄС: 738,75 євро

Введення

Цей ступінь магістра призначений для того, щоб запропонувати студентам міцну підготовку з лінгвістики, як теоретичної, так і прикладної. Модуль обов'язкових предметів надає студенту необхідну теоретичну та практичну базу для виконання будь-якого типу підсумкового магістерського проекту з лінгвістики. Модулі факультативних предметів дозволяють студенту спеціалізуватися в бажаних областях. Ми хочемо підготувати висококваліфікованих фахівців у галузі лінгвістики, які вміють розвиватися в мультидисциплінарному середовищі, мають комунікативні навички, знають і використовують певні мови, володіють віртуальним середовищем і новими технологіями, а також знають, як керувати та організовувати інформацію відповідно до вимог ринок праці. Ступінь магістра також розроблений як період попередньої підготовки для доступу до докторської програми в лінгвістичній галузі.

Суттєво прикладний характер магістра, який ми пропонуємо, буде, на нашу думку, однією з головних причин його успіху. В останні роки ми стали свідками швидкої еволюції, як на європейському, так і на світовому рівнях, у сфері прикладної лінгвістики. З’являється все більше сфер, у яких знаходять застосування теоретичні дослідження мови. Від традиційної галузі викладання мови до найсучаснішої галузі ділового спілкування, велика кількість лінгвістів сьогодні присвячують свої зусилля досягненню спеціалізації, яка дозволяє їм стикатися з розробкою конкретних професійних завдань. Щоб відповісти на нові виклики сучасного суспільства та потреби ринку праці, спонтанно виникли нові професії, такі як лінгвістичні та міжкультурні посередники, експерти з ділового спілкування, комп’ютерні лексикографи, педагогічні консультанти, лінгвістичні консультанти для глухих тощо. Навчальний, дослідницький і професійний досвід викладачів, які беруть участь у магістратурі, з якої вона походить, спонукали їх запропонувати інноваційне навчання, яке може підготувати наших студентів до світу досліджень, а також до світу бізнесу.

Ця назва має дуже відповідний академічний інтерес, оскільки дозволяє студентам, залежно від їхнього походження (випускники або випускники мов, філології, комунікації, психології, соціології, перекладу, реклами тощо), здобути або посилити передову лінгвістичну підготовку .(обов'язковий модуль курсу, з методологічними та фундаментальними предметами) і спеціалізується на одній із суттєво прикладних спеціальностей, у які згруповані факультативні предмети.

Студентський колектив повинен проходити професійну практику, задуману як перший крок для їхнього трудового закріплення. Для здійснення цих практик є підтримка рамкових угод, підписаних університетами-учасниками, та виконання конкретних угод. Нижче наведено деякі з чинних угод: Культурна асоціація Олександра Боведи, Alvarellos Editora, Бібліотека Гонсалеса-Гарсеса, Будинок-музей Емілії Пардо Базан, Галісійський суперкомп’ютерний центр (CESGA), Червоний Хрест, Netbiblo Editorial, Ferrol Gestión Sports, Galebook, Hércules de Ediciones, Imaxin Software, La Opinión, MACUF (Музей сучасного мистецтва), Internet Manufactures (Koinedigital.com), Meubook, Netex Knowledge Factory SL, Betanzos City Hall Linguistic Normalization Service, Normalization Service Linguistics of City Council of A Coruña , Urco Editora, Школа гостинності (Барсія/Сантьяго), Editorial Obradoiro та Television de Galicia.

Ідеальні студенти

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання