University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)

University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)

University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)

Введення

Починаючи нове тисячоліття, ми переконуємось у своїй відданості етиці та солідарності. Університет Санта-Крус-ду-Сул - молода установа, яка за ці кілька років як університет навчилася робити рішучі кроки у напрямку соціальної інтеграції, прагнучи рішучості подолати проблеми на благо громади, використовуючи науку та технології та , перш за все, волі до досягнення.

Формування добросовісних громадян - одна з місій, яку виконує ЮНІСК. Як інституція, яка виробляє та соціалізує знання, ми також прагнемо сприяти побудові нової соціальної моделі, що базується на ідеалах справедливості та рівності. На початку нового тисячоліття, коли світський гуманізм стикається з правилами глобалізованого та віртуального капіталізму, ми, як ніколи, маємо виклик залишитися як місце знання, гуманізму та обговорення великих цілей людського буття. Вищі навчальні заклади не можуть бути зведені до задоволення потреб ринку. Навчання кваліфікованих та компетентних фахівців - це лише частина зобов’язань, які ми беремо на себе. Ми є головними героями цього процесу соціальної трансформації, адже лише завдяки етиці, гуманізму та трансдисциплінарності ми залишатимемось серед великих навчальних та дослідницьких установ сьогодні. Якщо однією з найбільших проблем вищої освіти сьогодні є інтегральна підготовка чоловіків, інша стосується залучення до вищої освіти більшої кількості громадян.

Ці принципи керують діяльністю університету, спрямованою на задоволення побажань регіональної громади, шляхом прихильності державній політиці. Ми постійно шукаємо партнерські відносини, які дають можливість покращити якість життя населення в найрізноманітніших сферах. Необхідно перевершуватись, перш за все, якістю послуг, що надаються.

Розташування

  • Aeroclube do Rio Grande do Sul

    Estrada Antônio Inácio de Oliveira Filho,1020, 95780-000, Aeroclube do Rio Grande do Sul

    Запитання