Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Введення

Університет

Це був 1962, коли професор Мануель де Мело Безерра створено в місті Можі-дас-Крузіс, однією початковій школі, який у той час був ще під назвою "тренажерний зал". Там почали Mogiana організацією з питань освіти та культури - приїжджайте.

У 1964 році, перші коледжів були створені навчально-науковий комплекс, який з 1973 року став університет Можі-дас-Крузіс (UMC). Традиції і новаторський знак п'ятдесят річну історію установи.

Протягом цього періоду, UMC йде про підготовку своїх учнів, тепер, що нараховує більш ніж 20.000 в Можі-дас-Крузіс містечках і Вілла-Лобоса / Лапа, з вимогами ринку праці та здійснення громадянства.

В даний час університет Можі-дас-Крузіс десятки курсів, зміст яких і навчально-методи навчання постійно оновлюються і удосконалюються. Факультет складається з UMC 60% магістрів і докторів, багато з яких розвиваються основні наукові проекти. Студенти також можуть брати участь у дослідницьких проектах, отримання дослідницьких стипендій.

Для цього, університет підтримує обмін з національними та міжнародними установами, а також пропонує лабораторій, сучасне обладнання та прогалини, спеціально призначені для розвитку класів, лекцій, конференцій, серед багатьох інших академічних заходів.

Завдяки цим особливостям, Університет Можі-дас-Крузіс був видатним професіоналам навчання в галузі точних і технічних наук, гуманітарних наук і наук про здоров'я. Сьогодні, UMC є одним з кращих університетів.

В університеті була оцінена останнім часом Міністерство освіти (MEC) і отримав Примітка 4 за шкалою 1-5, яка ставить його серед кращих приватних університетів в Бразилії, а кращі з регіону Альто Tiete.

Наша місія

"Створення та розповсюдження знань для формування соціально відповідальних професіоналів, підприємців і процесори сучасної дійсності."

Розташування

 • São Paulo

  São Paulo, Бразилія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання