Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Введення

Університет

Це був 1962, коли професор Мануель де Мело Безерра створено в місті Можі-дас-Крузіс, однією початковій школі, який у той час був ще під назвою "тренажерний зал". Там почали Mogiana організацією з питань освіти та культури - приїжджайте.

У 1964 році, перші коледжів були створені навчально-науковий комплекс, який з 1973 року став університет Можі-дас-Крузіс (UMC). Традиції і новаторський знак п'ятдесят річну історію установи.

Протягом цього періоду, UMC йде про підготовку своїх учнів, тепер, що нараховує більш ніж 20.000 в Можі-дас-Крузіс містечках і Вілла-Лобоса / Лапа, з вимогами ринку праці та здійснення громадянства.

В даний час університет Можі-дас-Крузіс десятки курсів, зміст яких і навчально-методи навчання постійно оновлюються і удосконалюються. Факультет складається з UMC 60% магістрів і докторів, багато з яких розвиваються основні наукові проекти. Студенти також можуть брати участь у дослідницьких проектах, отримання дослідницьких стипендій.

Для цього, університет підтримує обмін з національними та міжнародними установами, а також пропонує лабораторій, сучасне обладнання та прогалини, спеціально призначені для розвитку класів, лекцій, конференцій, серед багатьох інших академічних заходів.

Завдяки цим особливостям, Університет Можі-дас-Крузіс був видатним професіоналам навчання в галузі точних і технічних наук, гуманітарних наук і наук про здоров'я. Сьогодні, UMC є одним з кращих університетів.

В університеті була оцінена останнім часом Міністерство освіти (MEC) і отримав Примітка 4 за шкалою 1-5, яка ставить його серед кращих приватних університетів в Бразилії, а кращі з регіону Альто Tiete.

Наша місія

"Створення та розповсюдження знань для формування соціально відповідальних професіоналів, підприємців і процесори сучасної дійсності."

Розташування

 • São Paulo

  São Paulo, Бразилія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання