Keystone logo
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Введення

Навіщо вивчати право в католицькому Порто?

Курс юридичного ступеня пропонує широкосмугову підготовку і дозволяє студентам вибирати кілька професій.

У той же час, створення різних варіантів наприкінці курсу спрямовує студента до різних спеціалізованих галузей юридичної науки. Курс спонукає студента до навчання, мислення, створення справжньої юридичної свідомості, а не тільки до технічних інтерпретаторів, обмежених жорсткими знаннями закону.

Метою юридичного факультету Католіки Порто є поєднання фундаментальної теорії з практичним застосуванням права.

Що нас відрізняє

  • Традиції та сучасність - Вірний своїй традиції строгості та досконалості, юридичний факультет Católica Porto твердо прихильний до інновацій та сучасності.
  • Викладацький склад. За понад тридцять років ми сформували солідний корпус викладачів, які навчаються за кордоном у престижних університетах Європи та Північної Америки.
  • Трансверсальна освіта - користуючись тим фактом, що ми розташовані в кампусі з іншими школами, ми можемо гарантувати нашим студентам загальну освіту (включаючи психологію, менеджмент, економіку, маркетинг, політологію та біоетику)
  • Міжнародний досвід – як частина позиції «освіта юристів у всьому світі», ми рішуче підтримуємо та заохочуємо міжнародну мобільність серед студентів.
  • Практичні підходи. Прагнувши об’єднати теорію та практику, ми покладаємось на професіоналів у галузі права для викладання практичних питань та проведення семінарів.

інтернаціоналізація

Юридична школа Católica Porto - інститут національної та міжнародної популярності. Завдання юридичного факультету - створити школу, відкриту для змін, постійно прагнучи допомогти своїм студентам досягти кар’єрних цілей і віддана забезпеченню своїх викладачів та дослідників найкращих можливих умов для пошуку наукової правди.

Католицька юридична школа «Порто» рішуче налаштована на зміцнення інтернаціоналізації, розширюючи мережу міжнародних партнерств і збільшуючи кількість іноземних студентів.

Розташування

  • Porto

    Rua de Diogo Botelho,1327, 4169-005, Porto

Запитання