© ©Universidade Católica Portuguesa
Universidade Católica Portuguesa

Universidade Católica Portuguesa

Universidade Católica Portuguesa

Введення

Universidade Católica Portuguesa (UCP) є опорним закладом у португальській системі університетської освіти. Маючи трохи більше 50 років, це найкращий університет Португалії за версією Times Higher Education другий рік поспіль. Завдяки репутації досконалості, досліджень високого рівня та міцного зв’язку з суспільством UCP є національною установою з чотирма центрами. Об’єднання 16 факультетів, від економіки бізнесу, права до наук про здоров’я, гуманітарних наук або богослов’я, охоплювало понад 37 000 бакалаврату, 12 000 магістрів і 700 докторських ступенів у понад 170 програмах.

У Бразі UCP представлений факультетом філософії та соціальних наук Католицького університету Португалії. Успадкував історію та традиції філософського факультету - найстарішого університету в місті Брага, заснованого в 1947 році, сигналу багатовікової присутності Товариства Ісуса у вищій освіті - це був перший факультет португальської католицької церкви. університет.

Вкорінений у давній традиції мудрості, але постійно відкритий до питань, поставлених сучасністю, цей факультет сприяє створенню університетського середовища, яке є водночас творчим і рефлексивним, множинним і критичним, керуючи своєю академічною діяльністю до досконалості в навчанні та дослідженні, у підготовці своїх студентів і в служінні суспільству.

У своїй фактичній конфігурації факультет зараз пропонує вісім курсів для бакалаврату: філософія, наукові дані, португальські дослідження, соціальне обслуговування, туризм і комунікаційні науки та психологія. У якості післядипломної підготовки ми можемо виділити ступінь магістра з управління туризмом, а також з психології, освітніх наук і цифрових комунікацій, між чотирнадцятьма ступенями магістра та трьома курсами доктора філософії. Завдяки потужній реалізації в громаді, курси пропонують кілька можливостей взаємодії з громадою, розвитку професійних та особистих навичок. Загалом на факультеті працює 70 викладачів і 800 студентів.

Розташування

  • Braga

    Rua de Camões,60, 4710-362, Braga

Запитання