Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Введення

Університет мистецтв, наук і комунікації, UNIACC, є корпорацією автономного приватної вищої освіти. Його бачення повинно бути університет визнаний за надання якісної вищої освіти в різних формах навчання і вивчення -in присутності, змішані і невідвідування (повний онлайн) - так, щоб їх програми полегшення доступу до вищої освіти для всі, хто бажає навчатися в художніх областях соціальних наук і управління, з акцентом на зв'язку, використання технологій і інновацій.

Universidad UNIACC є установою , визнаним Міністерством освіти Чилі та установи , не акредитовані Національною комісією з акредитації (CNA).

ІСТОРІЯ

Сьогодні, понад дев'ять тисяч випускників Universidad UNIACC є головними дійовими особами різних робочих умов світу комунікації.

Генезис Universidad UNIACC сходить до 1981 року , коли був створений технічний навчальний центр під назвою Superior (CFT МАГ) Інститут мистецтв і комунікаційних наук. Це був перший вищий освітній центр, що спеціалізується на підготовці фахівців для світу зв'язку Чилі.

Таким чином, були створені навчальні програми і підготовка веде до кар'єрі старших техніків в області аудіовізуальної комунікації і реклами.

У 1987 році IACC ЦФТ отримала офіційне визнання і став IACC Professional Institute. У 1989 році за підтримки видатних професіоналів, університет мистецтв, наук і комунікації, UNIACC була заснована.

Universidad UNIACC народився з метою розбудови інституціональної і академічний проект, що заохочують мистецтво, культуру, гуманітарні науки, нові технології і комунікації.

Університет почав викладати кар'єру в галузі журналістики та архітектури в 1991 році.

Паралельно він почав розробку структури корпоративного управління і самооцінки, спрямованої на поліпшення систематичних і безперервних процесів, методів і процедур.

Як академічний проект університету набув більш високий рівень досягнень та консолідації, були додані нові курси і програми. У 1993 році інститут відкрив кар'єри психології, зв'язків з громадськістю, реклами та дизайну.

Поряд з розширенням наукових пропозицій, Universidad UNIACC збільшила фізичну і технологічну інфраструктуру, системи, тематичні лабораторії і сучасне обладнання.

На цьому етапі своєї інституційної життя, університет активно пропагується міжнародні відносини, складові широку мережу зв'язків і контактів з престижними науковими установами в Латинській Америці, Сполучених Штатів і Європейського Союзу.

У 1998 році університет зробив рішучий крок у видимістю їх наукової роботи, відкриваючи транслює свої телевізійний канал в УКХ діапазоні. Канал 34 ТВ UNIACC потім інтегровані в більш широкий проект розширення університету, зливаючись з радіостанцією UNIACC, який почався як досвід внутрішньої дифузії. Сьогодні вона стала станцією, яка мовить 24 години на добу через Інтернет, завдяки роботі і творчості студентів.

Рада з вищої освіти в грудні 1999 року, завірений повну інституційну автономію університету, яка дозволяє йому нагородити ступеня і ступеня незалежно один від одного, починаючи з цією датою.

В цьому випадку Universidad UNIACC зробив амбітну реформу своїх програм, які зроблені у 2000 році, народилися нові кар'єри і навчальних програм , спеціально розроблених для професіоналів вставок в контексті зайнятості.

Universidad UNIACC У XXI СТОЛІТТІ

У 2004 рік Universidad UNIACC почав новаторський процес в чилійському освіті: викладацька кар'єрі і професійних програмах для онлайн і змішаних форм навчання. Гонка була прем'єра системи Commercial Engineering. Аспіранти та згодом, у 2016 році були додані диплом і ступінь програми і вищу освіту (ВПУ).

У всіх курсів, пропонованих в Інтернеті і змішаних форм навчання, студенти включили в свої нові знання цифрової, інтерактивних і мультимедійних технологій. Головний вхід знань через eCampus платформу, яка також доступна для студентів на кампусі установи.

У своїх програмах дистанційного навчання, Universidad UNIACC особливості диференціації переваги: досвід і знання в розробці методології та змісту , спеціально розроблених для умов; комп'ютер і аудіовізуальний мистецтво інфраструктури; а також професійний досвід в питаннях ЗМІ.

У зв'язку з міжнародним потенціалом Universidad UNIACC почав розвивати через інтернет і змішаних форм навчання, у 2008 році коледж став частиною американського консорціуму вищої освіти Apollo Group Inc., через Apollo Global.

Сьогодні університет приймає в якості безперервної перепідготовки та реконфігурації їх факультетів і шкіл, а також з включенням нових структур і методів навчання.

Таким чином, Universidad UNIACC встановив себе в якості освітнього проекту з майже три десятиліття досвіду, інтегрованих в глобальну мережу установ вищої освіти і завжди встановлюють тенденції в різних виразів творчості.

Розташування

  • Santiago

    Avenida Salvador 1200 Providencia, 7501277, Santiago

    Запитання