© Carrianna Field
Universidad Rey Juan Carlos T

Universidad Rey Juan Carlos T

Universidad Rey Juan Carlos T

Введення

презентація

Наш Університет, заснований у 1996 році, до Ваших послуг, надаючи Вам якісну підготовку, завдяки широкій та чудовій академічній пропозиції та сприяє передовій знань, результати яких є у наших наукових дослідженнях міжнародної проекції.

Переконавшись у нашому покликанні на державну службу, чи ви студент, чи ви думаєте навчатися в URJC, ми пропонуємо вам усі наші можливості для вашого навчання. Наш університет пропонує вам колектив викладачів, які пристрасно ставлять вас до найкращого навчання. Водночас вони є динамічними професіоналами, гнучкими та адаптованими до нових методик навчання. Ви також маєте оновлені та якісні засоби, а також лабораторії та багато інших служб поза аудиторіями. Навчання у короля Хуана Карлоса означає входження в ідеальне навчальне середовище, яке допоможе вам досягти своїх цілей, як особистих, так і професійних, у найбільш хвилююче майбутнє.

Для компаній та професіоналів ми також маємо широку та ретельну пропозицію післядипломної підготовки та безперервного навчання. Крім того, ми ставимо наші провідні дослідження до ваших послуг та досліджень усього суспільства, щоб розвивати нові знання та допомагати вирішувати проблеми, які насправді мають значення для громадян.

Ми беремо участь у культурному творенні та його поширенні, популяризації спорту та сталого способу життя. Ми хочемо сприяти критичному вивченню соціальних проблем та надавати інноваційні пропозиції з питань науки, культури та мистецтва, які роблять наш світ більш справедливим та комфортним місцем.

Хоча ми народжені, щоб служити людям Мадридської спільноти, ми причетні до всіх іспанців та громадян Європейського Союзу. І ми дуже пишаємось особливим зв’язком, який об’єднує нас з Латинською Америкою. Ми тісно співпрацюємо з кращими університетами світу.

У нас в Мадриді є п’ять містечок: Аранхуес, Алькокорон, Фуенлабрада, Мадрид і Мостолес, а також декілька місць у столиці.

128560_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Градуси

Університет Рей Хуана Карлоса пропонує визнані бакалаврські курси в усьому Європейському Союзі з усіх галузей знань: мистецтва та гуманітарних наук, юридичних та соціальних наук, інженерії та архітектури, наук про здоров'я та експериментальних наук.

Наш університет вітає студентів понад 80 національностей. Це університет, де розвивати критичний дух, тренуватись в академічному та професійному аспектах, а також де збагачуватись та розвиватися особисто та культурно. Навчання в URJC пропонує навколишнє середовище та унікальне життя в університеті, щоб підвищити роботу та таланти.

Дослідження в URJC

Університет Рей Хуана Карлоса просуває дослідження, спрямовані на економічний та соціальний розвиток, пропагує та сприяє науково-дослідницькій діяльності та поширенню та передачі знань та результатів суспільству. Популяризація ідентифікаційних заходів здійснюється завдяки співпраці з компаніями та установами та участі у національних та міжнародних викликах, що дозволяють нашим дослідникам розвивати свої напрямки досліджень, що сприяють породженню, розширенню та поширенню знань, а також Просування науки і техніки.

128561_pexels-photo-1438072.jpg

Університетське життя

Університет Рей Хуана Карлоса включає в себе низку програм та заходів, що служать службі університетської спільноти та соціального середовища, у свою наукову та дослідницьку діяльність. Протягом курсу розробляються різні мистецькі, культурні та освітні заходи, які доповнюють університетське життя та сприяють розвитку та інтегральній підготовці наших студентів.

Зв'язок між університетом та університетською освітою протягом усього життя також розвивається за допомогою програми Університет Старіших. Наше соціальне зобов'язання включає проекти співпраці та волонтерства, сталого розвитку та здорового університету.

Розташування

  • Madrid

    Universidad Rey Juan Carlos Calle Tulipán s/n. 28933 Móstoles, Madrid, , Madrid

Запитання