Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Введення

Universidad Rey Juan Carlos пропонує спеціалізовану та високоякісну освіту з понад 200 ступенями післядипломної освіти, включаючи університетські магістерські програми, спеціальні ступені та міжнародні докторські програми з усіх галузей знань. Він надає сучасні засоби для забезпечення того, щоб усі дослідження мали практичний компонент, необхідний у науковій сфері та на ринку праці, що стає все більш конкурентним.

З моменту свого заснування в 1996 році Universidad Rey Juan Carlos (URJC) постійно покращував якість свого викладання в усіх академічних пропозиціях, маючи кампуси в різних місцях на території Мадридської спільноти, Іспанія. Ця здатність також дозволяє університету пропонувати комплексну підготовку для студентів, які вступають до університетської освіти вперше. Якість URJC отримала міжнародне визнання, на даний момент оцінюється як 5-зірковий університет у працевлаштуванні, інтернаціоналізації та інноваціях. Він входить до числа 800 найкращих університетів світу згідно з Академічним рейтингом університетів світу (Шанхайський рейтинг), одним із найвимогливіших міжнародних рейтингів.

Факультет має високу кваліфікацію, і кожна програма навчання включає фахівців, які працюють у різних галузях, щоб забезпечити комплексну освіту, адаптовану до поточних професійних потреб. 11 факультетів і шкіл університету оснащені найсучаснішим обладнанням, що дозволяє студентам отримати практичні знання та адаптуватися до нових наукових і професійних реалій. Як магістерські програми університету, так і спеціальні ступені пропонують зовнішнє стажування як обов’язкову частину їхнього навчального плану, інтегруючи студентів на ринок праці перед завершенням навчання в аспірантурі. Крім того, університет пропонує 11 міжнародних програм у різних сферах.

Розташування

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, Іспанія

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     Програми

     Запитання