Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Universidad Politécnica de Puerto Rico (Polytechnic University of Puerto Rico)

Введення

Політехнічний університет Пуерто-Рико (PUPR) - приватний некомерційний вищий навчальний заклад із спільною освітою, заснований у вересні 1966 р. Головний кампус розташований у Сан-Хуані, Пуерто-Рико, у відділенні Хато Рей, зовсім недалеко від Золотого Кілометрова площа. Основні навчальні дисципліни: інженерія (сім програм), геоматичні науки, архітектура, комп’ютерні науки та ділове управління (чотири спеціальності). В даний час це найбільша приватна інженерна школа в Пуерто-Рико і єдина в районі Сан-Хуан. Це також найбільша приватна школа латиноамериканського сервісного обслуговування в США та їх територіях. У 2001 та 2003 роках Університет відкрив нові кампуси у містах Маямі та Орландо, Флорида, відповідно.

PUPR пропонує ступінь бакалавра в галузі хімічної інженерії, цивільного будівництва, обчислювальної техніки, електротехніки, інженерії навколишнього середовища, промислової інженерії, машинобудування, землеустрою та картографії та інформатики; Бакалавр ділового адміністрування за спеціальностями: бухгалтерський облік, управління будівництвом, загальний менеджмент та маркетинг. Заклад також пропонує бакалавр архітектури. (Пропозиція для студентів)

На рівні аспірантів академічними пропозиціями є: магістр наук у галузі: цивільного будівництва, обчислювальної техніки, обчислювальної техніки, електротехніки, машинобудування та конкурентоспроможності виробництва; Магістр інженерії в галузі: цивільного будівництва, електротехніки, обчислювальної техніки та виробничої інженерії, магістр: комп'ютерних наук, інженерного менеджменту, управління навколишнім середовищем, ландшафтної архітектури та конкурентоспроможності виробництва: магістр ділового адміністрування в галузі комп'ютерних інформаційних систем (E-Commerce & База даних), загальні та міждисциплінарні та міжнародні підприємства. (Пропозиція для випускників)

PUPR повністю уповноважений Радою з освіти Пуерто-Рико, державним ліцензійним агентством, та акредитований Комісією з вищої освіти Середніх Штатів (MSCHE) США. П'ять найстаріших інженерних програм - цивільна, промислова, електрична, механічна та екологічна - акредитовані. від ABET. У жовтні 2007 року відвідуюча команда ABET оцінила п’ять програм для повторної акредитації - цивільну, промислову, електричну, механічну та екологічну. Три інші програми, подані на процес - хімічна інженерія, обчислювальна техніка та геодезія та картографування - були оцінені для першої акредитації. Усі вісім програм були акредитовані.

Розташування

  • San Juan

    377 Ponce de Leon, 00918, San Juan

    Запитання