Pilot university of Colombia

Pilot university of Colombia

Pilot university of Colombia

Введення

Приблизно в той самий час 58 років тому група ентузіастів та відданих студентам архітектурного факультету Університету Боготи, незадоволених навчальними процесами та в незгоді з політикою академічної підготовки в традиційній колумбійській університетській системі та в акті Нестримні повстання, вони вирішили і проголосили рух за оновлення студентів, створити Інститут, який би реагував на молодь країни, яка потребує серйозних змін у її структурах.

Цих студентів рухав юнацький ентузіазм та університетська невідповідність 60-х років, з успішним і футуристичним баченням, абсолютною впевненістю у власних цінностях і підтриманою непохитною вірою в успіх, який принесе їм рік, тоді запропонували заснувати університет.

Наприкінці серпня 1962 року студентська група була згрупована, координувалась оргкомітетом, вони формували робочі колективи та тимчасово оселилися в театрі Національного парку.

Ось як видатні особистості з цікавістю побачили переповнений дух, який можна було побачити в цій групі студентів, і з рішучістю вони вийшли підтримати ініціативу.

Розташування

  • Bogotá

    Carrera 9,45A-44, 110311, Bogotá

    Запитання