Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Введення

UNSAM - національний, громадський та безкоштовний університет, створений у 1992 році.

Він пропонує широкий спектр кар'єр для студентів та випускників, як у галузі гуманітарних та суспільних наук, так і в точних та природничих науках.

Більше 65% його ресурсів призначені для галузей науки та техніки. З акцентом на політику спільної роботи, вона підтримує відносини з установами, які сприяють науковим дослідженням та передачі технологій.

Її союзи з Національною радою з науково -технічних досліджень (CONICET), Національною комісією з атомної енергії (CNEA), Національним інститутом промислових технологій (INTI) та Національним інститутом сільськогосподарських технологій (INTA) покращують теоретичне виробництво, розвиток їх досліджень та навчання людських ресурсів.

Серед його досягнень вони включають клонування бітрансгенного великої рогатої худоби для виробництва молока, подібного до людського, та відновлення фрески Пластична вправа Девіда Альфаро Сікейроса. ЮНСАМ також має власне видавництво (що перевищує 100 опублікованих назв), і на сьогодні він підписав понад 250 угод з іноземними університетами щодо обміну студентами, викладачами та науковими співробітниками.

Його штаб -квартира знаходиться в районі Генерал Сан -Мартин, на північний захід від автономного міста Буенос -Айрес. Побудований на старому залізничному пляжі площею більше двох гектарів, кампус Мігелете є однією з головних визначних пам'яток території Буенос -Айреса з точки зору архітектурного планування та збереження спадщини.

Розташування

  • San Martín

    San Martín, Аргентина

    Запитання