Universidad Nacional De Salta / National  University Of Salta

Universidad Nacional De Salta / National University Of Salta

Universidad Nacional De Salta / National  University Of Salta

Введення

Національний університет Сальти є інститутом публічного права, автономним та автаркічним, метою якого є популяризація, поширення та збереження культури. Вона виконує цю мету в постійному контакті з універсальною думкою і приділяє особливу увагу проблемам регіону та країни.

Університет сприяє розвитку культури шляхом гуманістичних досліджень, науково -технічних досліджень та художньої творчості. Поширюйте ідеї та художні досягнення за допомогою навчання та різних засобів передачі знань.

Місія університету - створення та передача знань, науки та її застосування, а також мистецтв. Його основна мета - виховання з етичної точки зору.

Університет прагне до цілісного та гармонійного формування членів університетської спільноти, викладачів, студентів, випускників та персоналу університету, а також виховує в них дух моральної прямоти та етичної та громадянської відповідальності. Він готує дослідників, викладачів та відповідних фахівців. Вона підтримує постійні зв’язки зі своїми випускниками шляхом безперервного навчального процесу, спрямованого на їх оновлення та вдосконалення, сприяння навчанню, науковим дослідженням та професійній практиці, присвяченій проблемам країни та регіону.

В якості державного утворення він співпрацює з виявленням та вирішенням національних та регіональних проблем відповідно до конкретних норм, що регулюють його функції, представляє свої висновки, надає технічні консультації та бере участь у спільній діяльності з державними та приватними установами через угод. співробітництво.

Університет позбавлений ідеологічних, політичних та релігійних питань, розуміє соціальні, політичні та ідеологічні проблеми, вивчає їх науково. Це чуже будь -якому галузевому інтересу чи догматичній концепції. Він пропагує критичне ставлення, забезпечуючи в ньому найширшу свободу вираження поглядів.

Університет, на додаток до свого конкретного завдання як навчально -дослідницького центру, прагне поширювати переваги своєї культурної та соціальної діяльності шляхом взаємодії з навколишнім середовищем.

Розташування

  • Salta Province

    Avenida Bolivia,5150, A4400, Salta Province

    Запитання