Keystone logo
Universidad Nacional de Misiones

Universidad Nacional de Misiones

Universidad Nacional de Misiones

Введення

Якісна вища освіта приносить користь як університету , так і суспільству, і випускникам . Для останніх якість перетворюється на такі переваги, як більші можливості для працевлаштування , просування по кар’єрі, соціальне визнання та прийнятна винагорода. Це призводить до більшої соціальної мобільності, що призведе до покращення якості життя та більш відповідального управління при прийнятті рішень, оскільки випускник відчуває відданість суспільству і вирішує повернути йому отримані індивідуальні блага.

Вища освіта відіграє стратегічну роль в нашому суспільстві, тому що це інструмент для подолання нерівності, відкритих простору інтелектуальної і відповідальної солідарності, розвивати економіку, сприяти розвитку науки і техніки, розвитку культурних цінностей, перебудовувати соціальна структура і взаємозв'язок між різними секторами, сприяють з ними, щоб підвищити якість життя громадян.

У відповідності з цією концепцією стратегічна роль Програми Graduate буде розвиватися Universidad Nacional de Misiones . У процесі планування Плану інституційної розбудови 2018-2022 НАУ, сформульованому в роботі всіх підрозділів, було прийнято в якості пріоритету включають випускник. У стратегічній осі розвитку політико-інституційний напрямок діяльності 5, була створена Зміцнення зв'язків з випускниками, визначаючи ряд цілей і очікуваних результатів включають в себе пошук випускника на інституціональному рівні.

Основне завдання полягатиме в забезпечення реальної участі випускників в інституційній життя НАУ і взяти на себе зобов'язання розробити заходи , які створюють синергію і внесок в університет, в суспільство і дозволяють людські і професійне зростання випускників.

Розташування

  • Argentina

    Fernando Elias LLamosas,9400, N3304, Argentina

    Запитання