Keystone logo
Universidad Nacional de La Pampa

Universidad Nacional de La Pampa

Universidad Nacional de La Pampa

Введення

Universidad Nacional de La Pampa зі штаб-квартирою в місті Санта-Роса, провінція Ла-Пампа, є державно-правовою організацією, автономною і автаркічною, яка має на меті інтерпретувати потреби суспільства і динамізувати зміни в ній а також сприяння, поширення та збереження культури. Він виконує цю мету в безпосередньому і постійному контакті з універсальним мисленням і приділяє особливу увагу регіональним і національним проблемам.

Університет сприяє розвитку культури в рамках гуманістичної концепції через дослідження, науково-технічні дослідження та художнє створення. Він поширює ідеї, досягнення науки і мистецьких досягнень, освіту і різні засоби комунікації знань. Це має на меті формування демократичних людей.

Університет є спільнотою викладачів, студентів, випускників та ненавчального персоналу. Вона прагне до цілісного і гармонійного формування своїх складових і втілює в них моральну чесність, громадянську відповідальність і демократичні переконання. Сформувати оригінальних дослідників, кваліфікованих фахівців і кар'єрні вчителі, соціально відданих і готових служити моделі політично вільної, економічно незалежної і соціально справедливої країни. Управління випускниками в навчально-дослідних завданнях і через них, їх відносини з суспільством. Розробляє приклади самооцінки в пошуках поліпшення академічної діяльності.

Прісчілла Дю Пріз / Unsplash

113791_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg


Університет є по суті демократичним і як такий підтверджує і захищає демократичну доктрину. Вона поширюється в ідеологічних, політичних і релігійних питаннях, забезпечує у своїй дільниці найширшу свободу досліджень і висловлювання, але не ігнорує факти і соціальні, політичні і ідеологічні процеси, але вивчає їх науково і прагне забезпечити рішення для подолання ,

Університет, крім специфічних завдань навчального центру та вищої освіти, прагне поширити переваги своєї прямої культурної та соціальної діяльності через розширення університету

Університет вивчає та об'єктивно виставляє свої висновки щодо національних проблем і надає технічні консультації державним установам, які мають змогу укладати угоди з приватними установами за умови, що характер останніх відповідає загальним інтересам.

Розташування

  • Santa Rosa

    Coronel Gil,300-398, L6300, Santa Rosa

Запитання