Universidad Nacional De Jose C. Paz (UNPAZ)

Universidad Nacional De Jose C. Paz (UNPAZ)

Universidad Nacional De Jose C. Paz (UNPAZ)

Введення

Розташований у місті Хосе К. Пас, Національний університет імені Хосе Клементе Паса (ЮНПАЗ) був створений у 2009 році Законом № 26577. ЮНПАЗ визнає вищу освіту основним соціальним правом для економічного, соціального та культурного розвитку регіону та зміцнення верховенства права та демократичних цінностей людей.

У цьому сенсі її місія - викладання у вищій освіті, а також виробництво та розповсюдження знань, які сприяють розвитку регіону, ставлячи себе на службу зміцнення соціальної рівності та розвитку.

Його бачення - сприяти рівності, інклюзії та розширенню можливостей, які вища освіта пропонує місцевій громаді. Цінності, які її надихають, ґрунтуються на солідарності як на шляху до формування чесності чоловіків і жінок, які, як люди та громадяни, є носіями найвищих ідеалів, які підносить гуманізм, і здатні поставити свої знання на службу суспільства. демократія та зростання людства.

Мета цього будинку навчання - гарантувати безкоштовну вищу освіту та доступ до громадськості, вільний та безкоштовний університет, забезпечуючи рівні можливості та можливості, розвиваючи множинну відкритість без будь -якої дискримінації щодо всіх верств суспільства.

Доступ будь -якого громадянина до державного університету є набутим правом. Вища освіта має бути не тільки суспільним та суспільним благом, але й універсальним правом людини та обов’язком держави.

Розташування

  • José C. Paz

    Leandro N. Alem,4731, B1665, José C. Paz

    Запитання