Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Введення

Національний університет генерала Сармієнто (UNGS) був створений 20 травня 1992 року Національним законом № 24 082 та заснований у 1993 році, коли були призначені ректор -організатор Роберто Ноель Домек та Консультативна комісія. Своєю назвою UNGS зобов'язана тодішній партії генерала Сармієнто, яка пізніше в 1994 році була розділена на три муніципалітети: Сан-Мігель, Хосе Пас та Мальвінас-Аргентина.

З моменту свого заснування Університет прийняв за принцип зв'язок між навчанням, критичним дослідженням проблем, що впливають на суспільство, та пошуком альтернативних дій для їх подолання.

UNGS складається з чотирьох міждисциплінарних науково -педагогічних інститутів, які прагнуть реагувати на актуальні проблеми, пов'язані з промисловістю, наукою, містом та знаннями. Це Інститут наук, Інститут Конурбано, Інститут промисловості та Інститут розвитку людини.

Центральний аспект його діяльності - сприяти демократизації викладання, доступу до знань усіх верств суспільства та пошуку успіхів у навчанні, передбачаючи педагогічну стратегію, спрямовану на забезпечення міцної базової та специфічної підготовки студентів. У цих рамках Університет пропонує безкоштовні ступені бакалавра, національно діючі дипломи, стипендії для навчання, академічні стипендії для навчання у сфері викладання, досліджень, менеджменту та громадських послуг, персоналізовану підтримку підручників, сучасну та ефективну бібліотечну публіку, а також вільний доступ та якісну академічну освіту. простір.

Його університетський кампус розташований за адресою Хуан Марія Гутьєррес 1150, місто Лос -Польворинес, Мальвінас -Аргентина, на північний захід від Великого Буенос -Айреса.

Розташування

  • Los Polvorines

    Juan María Gutiérrez,1150, B1613, Los Polvorines

    Запитання