Universidad Nacional De Formosa Argentina

Universidad Nacional De Formosa Argentina

Universidad Nacional De Formosa Argentina

Введення

Університетське життя у Формозі з’являється із створенням Національного університету на Північному Сході (УННС -14 грудня 1956 р. Згідно із Законом № 22,229), як університетського центру для всього регіону, що включав провінції Чако, Коррієнтес , Місіонес та Формоза.

Насправді університетська діяльність почнеться лише у Формозі після угоди, підписаної між урядом провінції та Національним університетом на північному сході. Пізніше, 26 березня 1971 р., Було підписано Угоду, за якою було створено Інститут університету Формози, який розпочав свою діяльність 21 квітня 1971 р.

стару структуру згідно з Постановою Ректорату № 0375 від 14 березня 1974 р., що базується на вищезгаданій Резолюції Міністрів. Постановою Ректорату № 2082 від вересня 1976 р. Діяльність існуючих навчальних підрозділів (університетський інститут, факультет аграрних освітніх наук та факультет відновлюваних природних ресурсів) уніфікована на факультеті відновлюваних природних ресурсів, де стабільно диктувати кар’єру лісового інженера, впроваджуючи різні довгострокові професії відповідно до нових потреб.

Інша діяльність університету була спрямована на агентів, які вже працювали в цих сферах. Таким був випадок кар’єри техніка державного управління або банківського техніка.

Термін диктування професорів, реєстрація яких була здійснена у період між 1970 та 1974 роками, був зумовлений необхідністю задовольнити конкретні вимоги до людей, які були бездіяльними, хоча реєстрація на ці професії була відкритою для інших абітурієнтів.

У 1984 р. Серед професій, встановлених Угодою, почав працювати педагогічний колектив. У 1986 році викладацький склад з диференційованої освіти та викладацький склад з біології розпочалися як стабільна кар’єра, яка триває і дотепер.

Розташування

  • Avenida Doctor Luis Gutniski

    Avenida Doctor Luis Gutniski, P3600, Avenida Doctor Luis Gutniski

    Запитання