National University Costa Rica

National University Costa Rica

National University Costa Rica

Введення

До УНА передує Ескуела Нормаль де Коста-Ріка (1914), присвячена підготовці вчителів, і Нормальний начальник Ескуела (1968), завданням якої стала підготовка вчителів середньої школи. Від обох закладів він успадкував не лише інфраструктуру, а й педагогічну культуру, яка згодом позначиться на його освітньо-викладацькому та гуманістичному покликанні. Коли було створено UNA, Звичайні школи Переса Зеледона та Ліберії стали регіональними секціями нового державного університету.

Часті посилання на необхідний університет, який народився при УНА, є частими. Але більше, ніж концепція, це філософія, яку оприлюднив її перший ректор і яка ознаменувала цю установу. “У цьому завданні ми турбувались не стільки про те, щоб задумати і побудувати просто ще один університет, а про те, щоб надати країні необхідний університет, який, ефективно відданий своїй національній реальності, може служити їй для здійснення історичної долі з процвітанням, справедливістю та свободою ", - заявив священик Бенджамін Нуньєс.

Гасло забезпечення якісної вищої освіти для всіх секторів, що складають суспільство, та більших можливостей для найнеобхідніших груп населення Коста-Рики залишається таким же актуальним, як і тоді. УНА не лише зуміла закріпити свій імідж необхідного університету, з яким вона була задумана і на яку її керівники продовжують робити ставку, але вона також підтверджує це зобов'язання, розширюючи свої кордони до різних регіонів країни, де необхідна його присутність .

Розташування

  • Heredia

    Heredia, Коста-Ріка

    Запитання