Keystone logo
Mariano Gálvez University of Guatemala

Mariano Gálvez University of Guatemala

Mariano Gálvez University of Guatemala

Введення

Університет Маріано Гальвеса - це приватний, незалежний, некомерційний вищий навчальний заклад, який працює відповідно до законів своєї інституційної природи, який був затверджений 29 січня 1966 р. Вищою університетською радою університету Сан-Карлос-де-Гватемала. . Його ім’я вшановує видатного державного діяча, героя та видатного юрисконсульта доктора Хосе Маріано Гальвеса (глава держави Гватемала 1831-1838), засновника Академії досліджень та реформатора гватемальської освіти, який просував важливі інновації у всіх життєвих порядках. держави. Йому приписується вдосконалення державного навчання. Він боровся за те, щоб вчення було світським, він був засновником Національної бібліотеки та музею, він поважав індивідуальні закони та гарантії, свободу преси та емісію думок.

Відповідно до своїх інституційних принципів, Університет Маріано Гальвеса, по суті, обслуговує етичну, наукову, професійну та технічну підготовку студентів шляхом інтегрованого навчання, досліджень та служіння громаді та нормативної, академічної незалежності, адміністративної, дисциплінарної та економічний; до збереження та розвитку науки та культури як загальної спадщини; пропаганді досліджень як джерела знань та прогресу та вивченню національних проблем з метою сприяння їх вирішенню.

Ідеали, які надихнули його засновників, залишаються актуальними, оскільки це турбота університету в його викладанні, всебічна підготовка його студентів у середовищі свободи, взаємоповаги та духу співіснування.

Розташування

  • Guatemala City

    3a. Avenida 9-00 zona 2, 01002, Guatemala City

    Запитання