Universidad México Americana del Norte

Universidad México Americana del Norte

Universidad México Americana del Norte

Введення

В Universidad México Americana del Norte ми прагнемо готувати фахівців, здатних протистояти викликам сучасного світу. Понад три десятиліття досвіду вирізняють нас як навчальний заклад, що спеціалізується на викладанні на середньому, бакалаврському, вищому та аспірантському рівнях, що визнано Міністерством народної освіти з офіційною силою згідно з указом 384 Конгресу Х. Штат Тамауліпас від 23 лютого 1983 р. Та реєстрація в SEP від 11 березня 1983 р. Відповідно до угоди 219 Генерального управління професій.

Universidad México Americana del Norte , AC, народився з ідеології та серця доктора Хорхе Бренеса Арая (+), який, покликавшись до служіння, завжди боровся за добробут інших, бо перш за все вірив у дар здоров’я та мужності освіти, вважаючи це єдиним ресурсом, за його словами, зростання, перевищення та служіння іншим.

Плодоносячи більше трьох десятиліть, його принципи та чітке переконання зміцнили наше академічне сьогодення, і сьогодні наш ректор, доктор Едіт Канту де Моретт, продовжує свою роботу, сприяючи середній, бакалаврській, бакалаврській, магістерській та докторській освіті для молодих людей з регіону, відкриваючи нові професійні простори для вирішення викликів, яких вимагає суспільство, і продовжувати, таким чином, зі своїми навчальними цілями.

Розташування

  • Reynosa

    Primera,SN, 88640, Reynosa

    Запитання