State University of Milagro Магістр психології Згадка з нейропсихології навчання
State University of Milagro

Магістр психології Згадка з нейропсихології навчання

Los Vergeles, Еквадор

Request duration

Іспанська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Навчити професійних дослідників у галузі психології із згадуванням при вивченні нейропсихології з акцентом на дитячу нейропсихологію та нормальний та патологічний нейророзвиток, зосереджений на труднощах у навчанні, сприяючи розумінню психолого-виховних проблем, що впливають на здоров'я та самопочуття людини, з високий науково-методичний рівень, що дозволяє якісно виконувати професійні роботи та сприяти поліпшенню умов життя всіх.

Заохочуйте психологічні та нейропсихологічні дослідження з акцентом на наукові розробки, що дозволяють студенту керувати та вирішувати психологічні та нейропсихологічні проблеми.

Підвищити професійну діяльність психолога за фахом вивчення нейропсихології, розвиваючи когнітивні та дослідницькі компетенції, що дозволяють використовувати технології в нейропсихологічному дослідженні з інтегративної точки зору.

Розуміння психолого-виховних проблем, починаючи від науки та досліджень, для адекватної оцінки та втручання, психологічної та нейропсихологічної реабілітації при труднощах навчання у дітей з вадами розвитку та без них.

Заохочувати розробку програм психологічної та нейропсихологічної реабілітації в освітньому контексті з соціальним, етичним акцентом, поважаючи міжкультурність та справедливість.

Про Школу

Запитання

Подібні курси