Keystone logo
State University of Milagro

State University of Milagro

State University of Milagro

Введення

State University of Milagro , згідно з прихильністю служіння суспільству Мілагро, регіону та країни, демонструє свої інституційні можливості, структуровані з основних функцій університету, розглядаються як його суть.

Навчання, яке розуміється як фундаментальна дія у навчальному житті, підтримується людською командою з підготовкою та покликанням прийняти виклик підготовки людей з критичною обізнаністю та соціальним почуттям.

Дослідження, генератор знань та вирішення проблем країни, підтверджуються розробкою наукових проектів, індексованих публікацій, національних та міжнародних статей та наукових журналів для їх поширення.

Зв'язок із громадою розуміється як передача технологій та застосування знань для ефективного вирішення проблем суспільства.

Адміністративний менеджмент, задуманий як допоміжна функція, розробляє необхідні умови для здійснення основної діяльності шляхом ефективного та результативного використання інституційних ресурсів.

Функції, які просуваються через стратегічну пропозицію інституції, що відповідає потребам довкілля, потенціалу організації, узгоджується з національним плануванням та стандартами якості, встановленими органом з оцінки та акредитації.

Академічна еволюція дозволяє нам пишатися змінами, яких ми досягли разом.

Розташування

  • Los Vergeles

    Los Vergeles, Еквадор

    Запитання