Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Введення

Сприяти відроджувальному, стійкому та етичному майбутньому, супроводжуючи агентів змін, здатних просувати ініціативи, які трансформують соціально-екологічні системи.

Як воно виникає?

Мрія народилася 10 років тому з занепокоєння групи молодих мексиканців, які визнають надзвичайно важливе створення навчального простору для вирішення соціально-екологічних проблем у Латинській Америці. Попутно сотні спеціалістів, освітян, агентів змін та підприємців долучились до розробки освітньої моделі, яка вивчає, як ми можемо переробити нашу систему. UMA стала єдиним університетом, що спеціалізується на сталому розвитку в країні, та ідеальним місцем для розвитку соціально-екологічних проектів.

Що ми робимо?

Ми пропонуємо ступінь магістра, семінари, дипломи та консультаційні послуги, орієнтовані на стійкість та соціально-екологічне відновлення. Наша головна цінність - створити місце зустрічі для пришвидшення навчання між студентами, спеціалістами та лідерами у галузі сталого розвитку. Завітавши до нас, ви отримаєте надихаючий досвід спілкування з навчальним співтовариством, яке активно змінює наш світ на краще.

Змінити агента

Поступаючи на ступінь магістра UMA, студенти усвідомлюють важливість розвитку як агента змін, вступаючи в процес трансформації та збагачення особистості, що полегшує розвиток ініціатив та проектів, які прагнуть змінити сучасну практику своєї дисципліни в бік схеми стійкості.

В UMA ми вважаємо, що першою зміною, яку слід досягти, є зміна самого себе.

Особливості кампусу

Наш намір полягає в тому, щоб побудувати кампус, який показує, як архітектурне втручання стає засобом відновлення для своєї громади та її вододілу.

Ми уявляємо глибоко естетичний кампус, який відповідає його меті, місцю та функції. Буде сприятися росту густого їстівного лісу, в якому ми знайдемо робочі та навчальні місця. Об’єкти будуть захисною ковдрою для його мешканців у візуальних, акустичних, кліматичних і текстурних якостях, щоб вони запрошували до роздумів, діалогу та навчання.

Буде цікаве поєднання відповідних технологій, як передових, так і традиційних, для управління водними, енергетичними, харчовими, відходами та іншими потоками. Сайт має шанувати та заохочувати присутність та співіснування елементів, що не належать до людини, таких як сонце, вода, земля, вітер та біорізноманіття. Кампус UMA стане надихаючим місцем, яке дозволить нам уявити собі відроджуване та різноманітне майбутнє.

  Стипендії та фінансування

  В UMA ми пропонуємо два типи стипендій:

  Ми прагнемо підтримати людей із високим потенціалом для змін, які зацікавлені в навчанні на магістратурі, але перебувають у економічній ситуації, яка не дозволяє їм сплачувати повну плату за навчання. У нас обмежена кількість стипендій, і вони розподіляються серед тих, хто найбільше цього потребує та найкраще відповідає критеріям, зазначеним нижче.

  У нашій заявці на вступ ви знайдете розділ, де ви можете подати заявку на стипендію, яка вам потрібна (див. вкладку Процес вступу), ви повинні вказати тип і відсоток стипендії, який ви шукаєте. Якщо ви зацікавлені в стипендії, майте на увазі, що ви можете отримати більший відсоток, якщо подасте заявку в першому раунді реєстрації.

  a) Часткові стипендії: стипендії від 10% до 20% від вартості ступеня магістра, не включаючи витрати на отримання ступеня.

  b) Стипендії для обміну: стипендії від 25% до 40% вартості магістратури, не включаючи витрати на навчання. Ці стипендії надаються в обмін на час для підтримки діяльності магістра координації або спільноти UMA. Ви можете вибирати між різними видами підтримки, і їх можна виконувати будь-де та в гнучкі години.

  Знижка при повній оплаті магістра: 15%.

  Застосовується, якщо ви оплачуєте весь ступінь магістра наперед.

  Знижка при передоплаті на рік: 10%.

  Застосовується, якщо ви оплачуєте цілий рік наперед.

  Знижка при достроковій оплаті семестру: 5%.

  Застосовується, якщо ви оплачуєте повний семестр наперед.

  Якщо ви отримуєте стипендію, будь-яка з цих знижок застосовується до суми, що підлягає сплаті, з урахуванням відсотка нарахованої стипендії.

  Прийом

  Процес вступу складається з наступних кроків:

  • Натисніть кнопку «Розпочати свою заявку» на цій сторінці та дотримуйтесь інструкцій, щоб заповнити онлайн-заявку. Тут же ви можете запросити відсоток стипендії, якщо вам це потрібно.
  • Після того, як ви завершите свою онлайн-заявку, з вами зв’яжеться директор програми Degree для проведення віртуальної співбесіди.
  • Наприкінці співбесіди ми призначимо діагностичний тест, за допомогою якого ми оцінимо ваш академічний рівень та спосіб навчання. Цей тест коштує 500 доларів США, які необхідно покрити перед його виконанням.
  • Після співбесіди ви отримаєте відповідь на заявку. Лист-згода містить усю інформацію для здійснення оплати вашої реєстрації електронним переказом і надсилання відповідної квитанції. Якщо застосовно, у ньому буде зазначено, чи отримували ви якийсь відсоток стипендії.
  • Після завершення реєстрації ми зв’яжемося з вами, щоб запросити решту документів і завершити реєстрацію в Міністерстві освіти.
  • Ступінь бакалавра має щомісячну вартість 15 000 доларів США, яка виплачується протягом 48 щомісячних платежів. Вартість реєстрації становить 12 000 доларів США, які сплачуються лише один раз.
  • UMA може надати відсоток стипендії студентам, які її потребують, залежно від соціально-економічного дослідження, яке проводиться. Подайте заявку якомога швидше, щоб отримати доступ до стипендіального фонду.

  Рейтинги

  UMA розглянула один із кейсів освітніх інновацій у Мексиці

  • Universidad del Medio Ambiente та Вища школа UMA були визнані Ашокою одними з організацій, які втілюють дух інновацій в освітньому секторі.

  Win Win Award

  • Найкращий приклад соціальної відповідальності університету

  Подяка Holcim

  • 2014 Команда кампусу

  Нагорода Кворуму

  • 2013 Вікторія Аро та Федеріко Ламас

  Латиноамериканський інститут якості

  • 2013 CIAMA

  Нагорода Quo & Discovery Minds Award

  • 2011 Вікторія Харо

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Valle de Bravo

   Camino al Castellano #4 San Mateo Acatitlán, Valle de Bravo, Mexico, 51200, Valle de Bravo

  Запитання