Universidad Del Cauca

Universidad Del Cauca

Universidad Del Cauca

Введення

Universidad Del Cauca був створений у Попаяні як Університет Третього округу наказом від 24 квітня 1827 р. 5 квітня 2013 р. Міністерство національної освіти надало високоякісну інституційну акредитацію терміном на 6 років уже Резолюцією 6218 від 13 червня 2019 року він поновив зазначену інституційну акредитацію терміном на вісім років.

Університет сягає своїм корінням у Велику семінарію Попаяна, засновану між 1609 і 1617 роками, навчальний заклад першого порядку в колоніальні часи, який функціонував у Монастирі Сан -Хосе, де найбільш інноваційні ідеї філософської, політичної та наукової думки Просвітництво, у 18 столітті, епоха Просвітництва.

Саме там було сформовано покоління, яке згодом стане головним героєм боротьби за незалежність Іспанської імперії з такими персонажами, як Франциско Хосе де Кальдас, Каміло Торрес, Франциско Антоніо Зеа, Хосе Марія Кабал, Хоакін де Кайседо і Куеро та Франсіско Антоніо Уллоа, люди політики, науки та держави.

Думка про республіканське та незалежне життя Колумбії в значній мірі породжена в Університеті Каука, таким чином, що історія незалежності Колумбії та її початок як незалежної республіки збігається з історією університету.

Подібно до тих часів, Університет Каука продовжує залишатись інститутом знань, прогресу та форумом для вільного аналізу обставин та альтернатив суспільного життя, захисником демократичного курсу Колумбії, водночас він безперервно заряджається енергією свобода вираження поглядів та участь громадян. В останнє десятиліття він вирізняється динамічністю своєї структури розслідування. Наголошується, що сімнадцять випускників Університету Каука окупували главу колумбійського штату.

Розташування

  • Popayán

    Calle 5,4-70, 190003, Popayán

    Запитання