Keystone logo
University of San Carlos of Guatemala

University of San Carlos of Guatemala

University of San Carlos of Guatemala

Введення

Як єдиний державний університет, він несе виключну відповідальність за керівництво, організацію та розвиток державної вищої та державної освіти, а також за поширення культури у всіх її проявах. Він буде сприяти всіма можливими засобами в межах своїх можливостей дослідження у всіх сферах людських знань і буде співпрацювати у вивченні та вирішенні національних проблем.

Його основна мета - підвищити духовний рівень жителів Республіки, зберігаючи, пропагуючи та поширюючи культуру та наукові знання. Це сприятиме здійсненню союзу в Центральній Америці, і для цього буде прагнути обміну науковцями, студентами та всім, що має тенденцію до духовного зв’язку між народами перешийка.

Університет Сан-Карлос-де-Гватемала є державним вищим навчальним закладом, автономним, з демократичною культурою, з мультикультурним підходом, пов'язаним та відданим науковому, соціальному, гуманістичному та екологічному розвитку з оновленим, динамічним, ефективним управлінням та ресурси, оптимально використані для досягнення своїх цілей та завдань, вихователь професіоналів з етичними принципами та академічною майстерністю.

Розташування

  • Guatemala City

    11 Avenida, 01012, Guatemala City

    Запитання