Universidad de Murcia

Universidad de Murcia

Universidad de Murcia

Введення

Вищий навчальний заклад, який має інфраструктуру для викладання та досліджень міжнародної майстерності. Інноваційний, динамічний, відповідальний університет, відданий своєму оточенню, який не забуває про своє історичне коріння.

Місія, бачення і цінності Universidad de Murcia

Місія університету окреслює його мету або причину існування, а його Бачення відображає те, чим він хоче стати в майбутньому, перспективу університету в довгостроковій перспективі.

Universidad de Murcia - державний заклад вищої освіти з міжнародним масштабом дії. Її мета - сприяти розвитку суспільства, виступаючи як динамічний агент у співпраці з іншими соціальними агентами. Основна її діяльність спрямована на розвиток досліджень, навчання, передачі знань та поширення культури, застосовуючи до всіх інноваційні процеси та процеси постійного вдосконалення з метою досягнення високого рівня якості результатів, видно через чітку політику прозорості.

Основними його цінностями, включеними до Кодексу етики Universidad de Murcia , є прихильність, діалог, повага та відповідальність:

 • Зобов'язання вимагає взяти на себе цілі Університету та прийняти для досягнення цих цілей гарне управління та управління, посилення соціальної відповідальності університету, подолання особистого та корпоративного егоїзму для залучення з іншими до завдань університету та вирішення загальних проблем.
 • Діалог передбачає готовність розумно та розумно погоджуватись з іншими, щоб ефективно співпрацювати, враховуючи позиціонування, інтереси чи ситуацію кожного з метою мирного вирішення тих, хто шукає правильного балансу та консенсусу.
 • Повага передбачає поводження з усіма людьми неупередженості, поваги та уваги, уникання дискримінації з причин, що виходять за межі їхніх достоїнств, та уникнення забобонів, відповідно до розгляду рівної гідності кожної людини як найвищої цінності.
 • Відповідальність полягає в чесному дотриманні власних обов'язків і зобов'язань і готовності розповісти про це тому, кому відповідає, діючи відповідно до етичних принципів, які особисто приймає, що є ключовими елементами доброї волі, узгодженості та зразкової практики.

Ці цінності, у свою чергу, ототожнюються із захистом та просуванням прав людини, загальною доступністю, рівністю чоловіків та жінок, культурою миру та демократичних цінностей, участю, міждисциплінарністю, плюралізмом, захистом навколишнього середовища. та стійкість.

10 причин вибрати UMU

1. Чому УМУ?

Столітній університет стратегічно позиціонується у сьогоденні та готується до майбутнього

Universidad de Murcia (УМУ) - це міжнародна установа, яка має більше ста років, походження якої датується тринадцятим століттям. У ньому навчається понад 30 000 студентів (2000 з них - міжнародні), 3000 дослідників та професорів та понад 1200 співробітників адміністрації.

2. Мультидисциплінарна пропозиція досліджень

60 градусів, 72 магістри та 36 докторатів

УМУ - це державний і всеосяжний університет, який пропонує програми на 60 ступенів - 5 подвійних ступенів -, 72 ступінь магістра та 36 докторатів у галузі мистецтв та гуманітарних наук, інженерії, наук про здоров'я, наук, соціальних наук та права.

3. Ставка на якісну освіту

Визнання якості в університетських центрах та послугах

Universidad de Murcia зосереджується на науковому досвіді та відіграє дуже важливу роль у наукових дослідженнях (350 дослідницьких груп, 4 інститути та дослідницькі центри), викладанні та інноваціях у всіх галузях знань. Крім того, вона тісно співпрацює з національними та міжнародними компаніями.

4. Лідируючи в цифрових технологіях, кібербезпеці та штучному інтелекті

Провідні проекти Європейської Комісії з досліджень та інновацій у сфері кібербезпеки

Він пропонує широкий спектр послуг, таких як "Lola Chatbot", з штучним інтелектом, який допоможе студентам вибрати своє навчання та відповісти на запитання в процесі прийому.

5. Зв'язок з ринком праці

Понад 75% студентів отримують заняття після закінчення ступеня

Студенти УМУ мають можливість продовжувати інтелектуальний розвиток, а також здобувати професійні навички.

6. Університет відкритий для світу, з більш ніж 2000 студентів складають міжнародні плани мобільності

7 двомовних іспано-англійських програм та студентів понад 50 національностей

Наш заклад пропонує 4 ступінь курсів англійської мови (право, управління бізнесом та адміністрування, початкова освіта та англійська студія) та 3 аспірантури (біологія та технології відтворення ссавців, нові технології в обчислювальній техніці та фізика).

7. Задоволеність міжнародних студентів

Розташований серед найкращо оцінених університетів Європи студентами

Міжнародна привітальна точка в UMU (International Welcome Point - IWP) надає інформацію з таких питань, як процедура прийому, отримання житла та легалізація.

8. Прихильність до суспільства

Увага до різноманітності та рівних можливостей між жінками та чоловіками

UMU - другий університет Іспанії, який об’єднує більшу кількість студентів з обмеженими можливостями. Завдяки Службі уваги до різноманіття та волонтерства, вона бере участь у програмі "Інклюзивна програма кампусу: Кампус без обмежень", що фінансується урядом Іспанії, ONCE та Фондом REPSOL.

9. Прихильність до Цілей сталого розвитку ООН

Проект найкраще оцінюється з точки зору сталого розвитку

ODSessions - це проект, який розробляє Universidad de Murcia для просування та усвідомлення 17 цілей сталого розвитку ООН. До квітня 2021 року АМУ присвятить один місяць кожній із цих цілей з розповсюдженням, рекреацією, навчанням та солідарною діяльністю.

10. Мурсія, місто для студентів

Якість життя в унікальному середовищі Середземномор’я

Розташоване на південному сході Іспанії, місто Мурсія вигідно відмінне місце розташування, низька вартість життя та велике розмаїття культурної та туристичної пропозиції. На його площах і терасах можна відкрити тихе і доброзичливе місто для студентів. Маючи близько півмільйона жителів, це сьоме місто Іспанії.

Кодекс етики

З метою перетворення університету на найбільш справедливу і чесну версію, в 2016 році був затверджений Кодекс етики Universidad de Murcia , підготовлений після процесу, в якому співпрацювали всі групи, що входять до його складу.

Чотири основні цінності, на яких вона базується, прихильність, діалог, повага та відповідальність, повинні керувати усіма діями та стосунками університетської громади. Тому нашим пріоритетом є розповсюдження Кодексу етики на всіх рівнях Universidad de Murcia , а також прагнення їх повного розуміння та реалізації.

Його ефективне дотримання буде контролюватися Комісією з моніторингу етики (СБСЄ), створеною 4 вересня 2018 р. Складають її люди з різних областей університетської громади та експерти:

 • Антоніо Хосе Карраско Ернандес. Координатор інфраструктури кампуса
 • Кармен Санчес Трігерос. Директор відділу рівності між жінками та чоловіками
 • Еміліо Мартінес Наварро. Відповідальний за розробку Етичного кодексу
 • Франциско Ескембре Мартінес. Віце-канцлер з питань досліджень та трансферу
 • Хосе Антоніо Каскалес Сасета. Менеджер
 • Хосе Рамон Сальседо Ернандес. Директор магістра права Біорайт: право, етика та наука
 • Хуан Хосе Вера Мартінес. Адвокат університету
 • Лонгінос Марін Рівес. Віце-канцлер з питань соціальної відповідальності та прозорості
 • Лисий голуб. Віце-канцлер студентів та служб університетської громади
 • Хосе Мігель Рохо Мартінес. Голова ради директорів Студентської ради Universidad de Murcia

З моменту свого створення НБСЄ організував як віртуальний, так і фізичний розподіл Етичного кодексу. Наразі у всіх будівлях Universidad de Murcia , не лише факультети, а й ті, що призначені для персоналу, є один або два дозатори з копіями Кодексу етики, які замінюються.

Крім того, всі нові працівники Universidad de Murcia тепер отримують Кодекс етики у сфері людських ресурсів.

Іншими діями, пов’язаними з поширенням Етичного кодексу, є читання лекцій новим студентам деяких факультетів, які цього вимагали, професором Еміліо Мартінес Наварро, або призначення аудиторій як цінностей Кодекс етики, наприклад, приміщення поваги факультету спортивних наук.

Розташування

 • Murcia

  Edificio Rector Soler, 2ª planta. Campus de Espinardo, 30071, Murcia

Запитання