Keystone logo
© Roger Triana
Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

Universidad de los Andes

Введення

Universidad de los Andes - Uniandes, є провідним університетом Колумбії, незмінно входить до 10 найкращих університетів Латаму, 200 найкращих університетів світу та 30 найкращих приватних університетів. Uniandes пропонує бакалаврські, магістерські та докторські програми в галузі технологій, інженерії, економіки, менеджменту, медицини, мистецтва, природничих і соціальних наук.

Місія

Університет Анд є автономним, незалежним та інноваційним закладом, який сприяє плюралізму, толерантності та повазі до ідей; прагне академічної досконалості та надає своїм студентам критичну та етичну підготовку, щоб зміцнити їхнє усвідомлення своїх соціальних і громадянських обов’язків, а також їхню відданість навколишньому середовищу.

Він має студентів, які в комплексному, міждисциплінарному та гнучкому навчальному середовищі є головним агентом їхнього навчального процесу. Це дозволяє його висококваліфікованому викладацькому складу розробити видатний академічний та професійний життєвий проект, для якого він підтримує дослідницьку діяльність, яка сприяє розвитку країни та її міжнародній проекції.

Історія

Університет Анд, заснований 16 листопада 1948 року групою молодих людей на чолі з Маріо Ласерна Пінзоном, є першим приватним вищим навчальним закладом у Колумбії світського характеру, незалежним від політичних партій, який не захищає інтереси будь-яких соціальних або економічна група.

Саме ці характеристики зробили Los Andes передовим освітнім проектом в історичний момент у країні, в якій приватні університети мали вплив партизанських конфліктів у своїх класах. У цьому історичному контексті народження Лос-Анд відбулося не лише через бажання дати життя іншому університету чи виключно освітньому інтересу, а й через намір створити нову країну.

Саме ці характеристики зробили Los Andes передовим освітнім проектом в історичний момент у країні, в якій приватні університети мали вплив партизанських конфліктів у своїх класах. У цьому історичному контексті «народження Лос-Анд відбулося не лише через бажання дати життя іншому університету чи виключно освітньому інтересу, а й через намір створити нову країну.

З метою навчання та виховання нових поколінь для побудови нової нації», – сказав Франсіско Пізано де Брігард, колишній ректор університету.

З цієї причини з моменту свого заснування мета Los Andes полягає в тому, щоб запропонувати передову освіту, яка сприяє усуненню розриву знань у Колумбії з науковими досягненнями світу.

Зі своїм новим баченням, яке пізніше було прийнято іншими колумбійськими університетами, Uniandes розпочав роботу в 1949 році з семи програм, 79 студентів і 16 професорів.

Наші символи

логотип символ

Графічний символ університету узагальнює його ідентичність і є його емблемою par excellence. Його дизайн являє собою щит, що складається з двох основних елементів: чорного дерева, обрамленого щитом із жовтим фоном.

Намір його творця, художника Серхіо Трухільо Магненат, полягав у тому, щоб створити щось із таким рівнем абстракції, щоб кожен, хто на це подивився, відкрив би для себе його значення. Тепер Університет хотів передати повідомлення про оновлення, вдосконаливши свій символ, але зберігши суть оригінального дизайну. Оновлена версія надає йому більш сучасного, більш абстрактного і водночас органічного відчуття; В одному штриху дерево і щит зливаються.

Таким чином, цей оновлений імідж прагне відобразити суть університету: передового навчального закладу, визнаного своєю досконалістю, гнучкістю, відданістю та автономією.

Гімн

Письменник Едуардо Карранса написав слова гімну, який ідентифікує університет. Музику написав маестро Луїс Антоніо Ескобар.

На найвищому
точка країни,
сяє блакитна зірка
в Університеті Анд,
любов, честь і молодість.

В нашому
голос співає Батьківщина
і триколірне слово
Колумбія, Колумбія, Колумбія
полум'я в наших серцях.

На найвищій точці країни,
сяє блакитна зірка
в Університеті Анд,
любов, честь і молодість.

Святий Альберт Великий

Крім офіційної символіки, студенти та викладачі перетворили статую Святого Альберта Великого в один із найбільш репрезентативних графічних елементів університету.

З 1964 року, коли німецький уряд через керівництво Університету Майнца подарував образ мудреця 13-го століття, він став декоративним елементом і місцем зустрічі студентів і викладачів.

Ректорат Рудольфа Хоммеса (1995-1997) заснував щорічний фестиваль (на честь смерті того, кого називали Універсальним доктором), щоб віддати данину пам’яті цій статуї, відомій серед спільноти уніандіно як «Ель Бобо».

Спільнота коледжу

Спільнота – це найважливіший проект технологічних відносин, який ми розвиваємо зі школами. Основною метою є створення ефективного каналу зв’язку між вами та офісом Applicant Experience, за допомогою якого можна пропонувати різні функції, як-от публікація подій і, що найважливіше, самостійне керування реєстрацією для них.

Не пропустіть можливість підключити свою школу до нашої мережі, щоб знайти заходи, які ми заплануємо в нашому календарі, завжди зосереджуючись на підтримці процесу прийняття рішень, який ми готуємо спеціально для ваших учнів.

Прийом

Міжнародні заявники

Якщо ви є міжнародним абітурієнтом і хочете навчатися в Universidad de los Andes , дізнайтеся про можливості, які ми пропонуємо для вас. У цьому розділі ви знайдете інформацію, яка представляє великий інтерес для іноземних абітурієнтів, ознайомитеся з процесом вступу, акредитаціями, підтримкою студентів з відділу інтернаціоналізації, університетським житлом, життям у Боготі та іншими темами, які полегшать ваш процес вступу до нашого університету.

Кого це стосується?

Цей критерій раннього вступу стосується всіх абітурієнтів останнього курсу колумбійської школи.

Заповнивши форму

Щоб подати заявку відповідно до цього критерію прийому, ви повинні вимагати від свого навчального закладу сертифікати, які вказують на посаду (рейтинг), яку ви займали під час свого просування в останніх двох ступенях середньої школи, закінчених на момент заповнення реєстраційної форми університету (9-й та 10-й або 10 і 11, відповідно до школи).

Якщо у вас немає рейтингу, ви можете подати заявку з сукупним середнім балом за останні два повні роки середньої школи (9 і 10 або 10 і 11, залежно від школи). Ви повинні надіслати сертифікат із шкалою оцінювання (мінімальне та максимальне значення), встановленими категоріями оцінювання та інтерпретацією результатів школою, яка включає розподіл отриманих оцінок на загальну кількість учнів у школі. підвищення або ступінь.

Дочекайтеся результатів вступу і, якщо зараховано, перегляньте Посібник для першого семестру Уніандіно.

Щоб заповнити реєстраційну форму та надіслати сертифікати, виконайте наступні кроки:

Якщо останній клас середньої школи у вашій школі – 11

 1. У розділі «Шкільна інформація» форми, у підрозділі «Достроковий вступ з академічними результатами», у питанні «Останній пройдений курс» виберіть останній курс, який ви закінчили в середній школі (10-й).
 2. Унизу введіть посаду, яку ви займаєте в шкільному просуванні. Наприклад, якщо у вашій рекламній акції 40 людей і ви займаєте 5 місце, напишіть цифру 5.
 3. Унизу введіть розмір вашого шкільного класу. Наприклад, якщо у вашому класі загалом 40 учнів, введіть число 40.
 4. Унизу введіть середній бал за цей курс середньої школи. Наприклад, 4,5/5,0
 5. У питанні «Закінчений передостанній клас» виберіть передостанній рік, який ви закінчили в середній школі (9 клас). Потім виконайте ті самі кроки, що вказані в пунктах 1., 2. і 3.
 6. Якщо у вас немає рейтингу, ви можете подати заявку з сукупним середнім балом за останні два повних роки середньої школи (9-й і 10-й). Ви повинні надіслати сертифікат зі шкалою оцінювання (мінімальне значення та максимальне значення), встановлені категорії оцінювання та інтерпретацію результатів школою, яка включає розподіл оцінок, отриманих учнями.
 7. До дати закриття форми ви повинні додати сертифікати, видані вашою школою, які підтверджують зареєстровану інформацію, будь то рейтинг або середній бал у форматі PDF, увійшовши в систему завантаження документів . Для входу використовуйте ім’я користувача та пароль, під якими ви зареєструвалися у формі вступу.
 8. Ваша заява на вступ буде розглянута лише після того, як ви подасте повну документацію, яка підтверджує дані, введені у форму. Пам'ятайте, що у нас діє диференційоване закриття реєстрацій за програмами за наявності місць. Якщо ви подаєте документи після закриття програми, ваша заявка не буде прийнята до уваги. Якщо ви бажаєте, ви можете подати заявку на програми, які ще відкриті.
 9. Якщо ви подаєте заявку на медицину чи музику, перегляньте та завершіть конкретні процедури вступу для кожної з цих програм.
 10. Якщо ви запросили будь-яку підтримку для оплати вашого навчання, ви можете дізнатися про додаткові процеси .

Якщо останній клас середньої школи у вашій школі – 12-й

 1. У розділі «Шкільна інформація» форми, у підрозділі «Достроковий вступ з академічними результатами», у питанні «Останній пройдений курс» виберіть останній курс, який ви закінчили в середній школі (11-й).
 2. Унизу введіть посаду, яку ви займаєте в шкільному просуванні. Наприклад, якщо у вашій рекламній акції 40 осіб і ви займаєте 5 місце, напишіть цифру 5.
 3. Унизу введіть розмір вашого шкільного класу. Наприклад, якщо у вашому класі загалом 40 учнів, введіть число 40.
 4. Унизу введіть середній бал за цей курс середньої школи.
 5. У питанні «Закінчений передостанній клас» виберіть передостанній рік, який ви закінчили в середній школі (10 клас). Потім виконайте ті самі кроки, що вказані в пунктах 1., 2. і 3.
 6. Якщо у вас немає рейтингу, ви можете подати заявку з сукупним середнім балом за останні два повних роки середньої школи (10-й та 11-й). Ви повинні надіслати сертифікат зі шкалою оцінювання (мінімальне значення та максимальне значення), встановлені категорії оцінювання та інтерпретацію результатів школою, яка включає розподіл оцінок, отриманих учнями.
 7. До дати закриття форми ви повинні додати сертифікати, видані вашою школою, які підтверджують зареєстровану інформацію, будь то рейтинг або середній бал у форматі PDF, увійшовши в систему завантаження документів . Для входу використовуйте ім’я користувача та пароль, під якими ви зареєструвалися у формі вступу.
 8. Ваша заява на вступ буде розглянута лише після того, як ви подасте повну документацію, яка підтверджує дані, введені у форму. Пам'ятайте, що у нас діє диференційоване закриття реєстрацій за програмами за наявності місць. Якщо ви подаєте документи після закриття програми, ваша заявка не буде прийнята до уваги. Якщо ви бажаєте, ви можете подати заявку на програми, які ще відкриті.
 9. Якщо ви подаєте заявку на медицину чи музику, перегляньте та завершіть конкретні процедури вступу для кожної з цих програм.
 10. Якщо ви запросили будь-яку підтримку для оплати вашого навчання, ви можете дізнатися про додаткові процеси .

Рейтинги

Університет Анд є єдиним приватним університетом у країні, акредитація якого була продовжена на максимально можливий період, десять років, Міністерством національної освіти відповідно до резолюції 582 від 9 січня 2015 року.

Los Andes також отримав міжнародну акредитацію, таку як та, яку надала Комісія з інженерної акредитації ABET восьми програмам бакалаврату інженерного факультету з 2010 року.

Факультет адміністрування, зі свого боку, є першим закладом у Колумбії, акредитованим AACSB (Асоціація розвитку колегіальних шкіл бізнесу). Ця акредитація є відзнакою якості, яку дуже цінують бізнес-школи, і її мають менше ніж 5% цих шкіл у світі, включаючи такі університети, як Гарвард, MIT і Babson.

Завдяки цій акредитації AACSB, доданій до акредитацій EQUIS (Європейська система покращення якості) та AMBA (Асоціація MBA), які він уже мав, факультет адміністрації отримав Потрійну корону в 2010 році, найвищу нагороду, яку може отримати бізнес-школа. досягнення в міжнародному контексті.

Потрійна корона — це термін, який використовують бізнес-школи, визнаний у всьому світі як знак якості, який мають 1% шкіл, група, до якої входять Лондонська бізнес-школа, IESE та IE Business School в Іспанії, HEC. у Франції та лише шість закладів у Латинській Америці.

Це визнання відображає прагнення забезпечити освіту міжнародного класу для формування людського капіталу, який сприяє конкурентоспроможності країни.

 • 198 QS World University Rankings (2024)
 • 6 Рейтинг університетів QS LatAm (2023)
 • Рейтинг університетів Латинської Америки за вищою освітою в 13 разів (2022)
 • 1 у Колумбії та 12 у Латинській Америці згідно з рейтингом найкращих глобальних університетів US News & World Report (2022)

Розташування

 • Bogotá

  No 19A-40, Bogotá, Colombia, CR 1 ESTE, Bogotá

Запитання