Universidad de Leon

Universidad de Leon

Universidad de Leon

Введення

Навіщо вчитися на УЛЕ?

Є принаймні десять причин вибрати Леон як академічне призначення, хоча ми впевнені, що ви знайдете багато іншого.

 1. Найкраща розмовна мова - У районі Леона говориться дуже чистий іспанський, з досить нейтральним акцентом. На вулицях Леона ви почуєте, як люди говорять іспанською.
 2. Найкраще збережене мистецтво - Тут ви знайдете художні коштовності всіх часів. З залишків римської епохи, до нагородами архітектури 21-го століття, не забуваючи про знаменитого і легендарного Каміно де Сантьяго.
 3. Різноманітність національностей - Ми хочемо, щоб ви інтегрувалися в наше суспільство, насолоджуючись міжнародним середовищем, яке пропонує Вам ULE.
 4. Програма "Хрещений батько" - дозвольте собі керуватися вашим спонсором. Це буде ваш найкращий радник.
 5. Економічне призначення - Життя в Леоні дешево. Номер у загальній квартирі коштує від 150 до 250 євро на місяць, ви можете пішки або велосипед на всі сайти, а дозвілля доступне.
 6. Природа та пригоди - Насолоджуйтесь катанням на лижах, походами, альпінізмом та багатьма іншими пригодницькими заходами, які пропонує вам провінція.
 7. Universidad solidaria - Співпрацюйте з нашою службою співробітництва у сфері розвитку, беручи участь у проектах солідарності
 8. Відданість справі до навколишнього середовища - Зелений офіс сприяє сталому розвитку та здоровим звичкам: безкоштовне користування велосипедами, майстерні для приготування їжі, утилізація ...
 9. Доступний університет - Усі будівлі пристосовані для людей з обмеженими можливостями. Існує підрозділ підтримки для інформування та полегшення щоденного для тих, хто має ці потреби.
 10. Автентична Іспанія. - У Леоні було затверджено перший у Європі статут магна leonesa, і був створений перший університет.

Що Ви можете вивчити в УЛЕ?

У нашому університеті ви можете вивчати, що ви хочете. Скористайтеся нашим каталогом досліджень та пошуковою системою суб'єктів Якщо ви бажаєте вивчати тільки іспанську мову як іноземну, то всю необхідну інформацію можна знайти в мовному центрі.

У вас є список академічних координаторів з вашими контактами для академічного керівництва, яке вам потрібно.

Можна брати предмети повністю англійською мовою. Їх також можна поєднувати з іспанською.

Брук Кегл / розбити

Коли ми почнемо?

Всі наші дослідження структуровані в два семестри за навчальний рік, менше мовний центр, який робить це за квартали.

Стипендії TalentUnileon

Стипендії передового досвіду, призначені для іноземних студентів

Розташування

 • León

  Campus de Vegazana S/N 24071 León, , León

 • Ponferrada

  Av. de Astorga 15 24400 Ponferrada, , Ponferrada

  Запитання