Universidad De La Serena

Universidad De La Serena

Universidad De La Serena

Введення

Місія Університету Ла -Серена полягає у тому, щоб культивувати, генерувати, розвивати та передавати чудові знання у різних сферах знань та галузях культури шляхом навчання, дослідження, створення, інновацій, розширення університету та зв’язку з навколишнім середовищем.

Як власна та відмінна риса його місії, Університет Ла Серени повинен сприяти задоволенню потреб загальних інтересів суспільства, співпрацюючи, як невід’ємна частина держави, у всіх тих політиках, планах та програмах, які сприяють розвитку культури розвитку, соціального, територіального, мистецького, науково -технічного, економічного та сталого в країні на національному та регіональному рівнях з міжкультурною перспективою.

Так само, як складовий і неминучий елемент своєї місії, Університет повинен з покликанням досконалості приймати підготовку людей з критичним та рефлексивним духом, які сприяють раціональному діалогу та толерантності та які сприяють формуванню громадянства, натхненного етичними цінностями, демократична, громадянська та соціальна солідарність, повага прав людини, гендерна рівність, корінні народи та навколишнє середовище.

Університет повинен сприяти тому, щоб його студенти мали зв'язок із вимогами та викликами країни та її регіону під час професійної підготовки.

Університет Ла Серени визнає, пропагує та включає як частину своєї роботи світогляд корінних народів, що оселилися у його зоні регіонального впливу.

Розташування

  • La Serena

    Benavente,980, , La Serena

    Запитання