University of Medical Sciences  UCIMED

University of Medical Sciences UCIMED

University of Medical Sciences  UCIMED

Введення

У той час, коли підтверджується, що нові покоління обирають спосіб життя без серйозних ускладнень, коли швидке, легке та просте стає критерієм відбору для прийняття рішень, стає ще більш актуальним виділити тих, хто протистоїть тенденціям і, навпаки, дедалі частіше обирають якість, серйозність, консолідованість наукових установ або пошук престижу та надійної інфраструктури при виборі університету.

В Університеті медичних наук, UCIMED, ми не лише боролись за якість та досконалість наших студентів, але ми перетворили ці цінності на спосіб життя і включили їх у нашу ДНК. Як його ректор, немає нічого, що мене радує більше, ніж національне визнання влади, медичної спільноти, медичних працівників, батьків, студентів та випускників.

Це визнання не лише на національному рівні, воно йде набагато далі і підтверджується зростанням кількості студентів з різних куточків регіону, які приєднуються до нашої університетської спільноти, міжнародних організацій, з якими ми підписуємо угоди, або з компаніями, які найняти наших випускників.

У пошуках досконалості ми намагаємось просувати серед наших студентів три фактори: готовність до навчання, зацікавленість та прихильність. Ми віримо, що незалежно від обставин, якщо у вас є ці характеристики, буде набагато легше просунутися у виконанні цілей, які ми пропонуємо.

Зрозуміло, що кожен може отримати або доставити дипломи (доклавши більше чи менше зусиль), але одна з найцінніших характеристик пов’язана зі значеннями якості та досконалості. Це те, що робить нас різними в UCIMED і що дозволяє нашим студентам поміркувати та змінити свою роль у суспільстві та на своєму професійному шляху. Це те, що робить їх і змушує нас: "продовжувати порушувати всі межі".

Розташування

  • San José

    Carretera Vieja a Escazú, 10108, San José

    Запитання