Universidad de Cádiz

Universidad de Cádiz

Universidad de Cádiz

Введення

З конституцією своєї першої монастиря, 30 жовтня 1979 р., Народився Universidad de Cádiz (UCA), що завершило довгий процес претендування на університетський заклад, який відновлює для Кадісу та його провінції плідну традицію вищих досліджень започаткована та розвинена під захистом морської та комерційної діяльності в сучасний та сучасний час. Історичні попередники вищої освіти в Кадісі датуються XV століттям, коли в рамках братства Віскайносів було створено Колегіо де Пілотос де лос Марес де Леванте-і-Поньєнте, чиї дослідження в галузі космографії та математики досягли великої популярності і престиж, засвідчений Коротким трактатом про сферу та мистецтвом плавання, Мартіном Кортесом, надрукованим у Севільї в 1545 р., та «Геометрикою аналізу» Антоніо Уго де Омеріке, який вийшов у 1698 р. 1682 рік існував у Колегіумі Сантьяго де ла Компанья де Хесус, заснованому в 1566 році.

У жовтні 2004 року відбулось урочисте відкриття нового університетського містечка Хереса, в якому розміщувались центри, раніше розподілені по місту. У кампусі Кадіса 2005-2006 навчальний рік починається з відкриття нового корпусу наук про здоров'я.

Майбутні виклики, з якими стикається УКА в наступному десятилітті, пов’язані з новою законодавчою базою, яка випливає із затвердження Закону про закони; стабілізація кількості студентів через демографічний спад; набуття чинності новою програмою фінансування андалузьких університетів, яка роками передбачала запровадження програм для оцінки якості викладаних ступенів; поява нових інформаційно-комунікаційних технологій та їх адаптація до освіти та, що не менш важливо, постійне співробітництво з установами та соціально-економічними секторами провінції Кадіс для сприяння її розвитку.

Кампус

На півдні Піренейського півострова, на південному заході від Андалусії, знаходиться провінція Кадіс, найпівденніша з іспанських півостровних територій, відокремлена лише 14 кілометрами від африканського континенту через Гібралтарську протоку. Історія провінції Кадіс позначена спадщиною різних культур, що пройшли через неї: фінікійці, карфагеняни, римляни, араби.

Це унікальна провінція завдяки особливостям регіонів та розподілу населення навколо великих міських центрів.

Universidad de Cádiz тісно пов'язаний з територією, на якій він діє. Ось чому він побудований у 4 кампусах із загальною кількістю 64 градуси.

Кампуси, які його складають, є:

 • Кадіс
 • порт Роял
 • Шеррі
 • Бухта Альхесірас

Розташування

 • Cádiz

  Hospital Real Plaza de Falla, 8 11002 Cádiz, , Cádiz

 • Puerto Real

  Avda. Universidad de Cádiz, nº 10 11519 Puerto Real, 11510, Puerto Real

  • Jerez

   Campus de Jerez. Avda. de la Universidad nº 4, 11406, Jerez de la Frontera, Cádiz, , Jerez

   • Algeciras

    Escuela Politécnica Superior de Algeciras. Avda. Ramón Pujol s/n, 11202, Algeciras, Cádiz, , Algeciras

    Запитання