Keystone logo
Universidad de Alicante Майстер співробітництва в цілях розвитку
Universidad de Alicante

Майстер співробітництва в цілях розвитку

Alicante, Іспанія

3 Semesters

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 39 / per credit *

На кампусі

* 39,27 € за кредит

Введення

 • Всього кредитів : 90
 • Пропоновані місця : 25 місць
 • Кредитна комісія : 39,27 євро (перша реєстрація); € 62,79 (друга реєстрація та послідовно).
 • Модальність навчання : віч-на-віч
 • Мова навчання : іспанська
 • Область дослідження : Соціальні та правові науки
 • Факультет, що бере участь : Факультет економіки та комерційних наук

Програма спільно доступна: Університет Яуме І де Кастельйо (Іспанія), Університет Мігеля Ернандеса (Іспанія), Університет Політехніки Валенсії (Іспанія), Університет де Валенсія загальна студія (Іспанія).

Цей спільний ступінь магістра входить до 5 найкращих програм Іспанії з питань співробітництва та сталого розвитку, а його міждисциплінарний характер відображається у різноманітті студентів як у галузях, з яких вони походять (соціальна робота, економіка, соціологія, архітектура, медичні науки) , Закон) та їх країн походження, будучи однією з найбільш міжнародних програм нашого університету.

Існує спільна група курсів, а потім різний фокус у кожному з університетів, які пропонують цей спільний ступінь магістра. Університет Аліканте зосереджений на навколишньому середовищі та сталості.

Навчальна програма

Тип предметаКредити
Обов’язковий24
Необов’язково (залежно від спеціальності)36
Необов’язково (залежить від Pathway )20
Підсумковий проект магістра10
Всього кредитів60

Вимоги до вступу

Відповідно до Регламенту Університету Аліканте, щоб мати доступ до офіційних ступенів магістра, необхідно дотримуватися таких вимог:

 1. Наявність іспанського офіційного диплома про вищу освіту або іншого, виданого вищим навчальним закладом в межах ЄПВО (Європейська вища освіта), дозволяє власнику мати доступ до ступенів магістра у видачі.

 1. Наявність офіційно затвердженого закордонного диплома про вищу освіту, який був визнаний рівним ступеню, що дозволяє отримати доступ до необхідного навчання.

 1. Мати свідоцтво про вищу освіту, отримане в університеті чи вищій освітній установі країн за межами ЄПВО, без попереднього схвалення їх навчання. У цьому випадку слід враховувати наступне:
  • Невизнані сертифікати ступеня повинні вимагати технічного звіту, що містить декларацію про еквівалентність, виданого Університетом Аліканте (ContinUA-Центр безперервної освіти), за який слід сплатити відповідний внесок.
  • Доступ за допомогою цього способу ні за яких обставин не передбачає попереднього офіційного затвердження сертифіката власника диплому або його визнання для цілей, відмінних від вивчення магістра.

Прийом

Про Школу

Запитання