Keystone logo
Universidad de Alicante

Universidad de Alicante

Universidad de Alicante

Введення

Університет Аліканте - державний університет, розташований на узбережжі Середземного моря. Завдяки нашим історичним впливам, чудовому розташуванню та чудовим зв’язкам ми є різноманітним та гостинним університетом з одним з найкращих кампусів Іспанії не лише з точки зору інфраструктури, а й з точки зору озеленення, стійкості та гендерної рівності.

Хоча порівняно молоді, ми маємо сильну наукову та академічну довіру, що дозволило нам адаптуватися до соціальних змін та потреб нашого середовища та очолити зміну економічної моделі, заснованої на дослідженнях, інноваціях, підприємництві та фактичному передачі знань.

Ми є мультидисциплінарним університетом з навчальними програмами з усіх галузей знань, організованими на шести факультетах та політехнічній школі.

Університетське співтовариство налічує близько 3800 академічних та адміністративних працівників та понад 32000 студентів, які навчаються на офіційних дипломах. Університет, який щороку приймає близько 2500 іноземних студентів.

Понад 700 курсів на всіх ступенях пропонуються мовами, крім іспанської: англійською та каталонською, переважно, але також французькою, арабською, німецькою.

Вітальне повідомлення

Ми раді привітати Вас із найтеплішим привітанням на Інституційному веб-сайті Університету Аліканте, і ми хотіли б подякувати Вам за зацікавленість у тому, щоб ближче познайомитися з нами. Тут ви можете знайти опис його структури та широкий спектр заходів, які можна проводити в нашому університеті, а також лінії, за якими ми плануємо відстежувати майбутнє нашого закладу, докладаючи зусиль, роблячи все можливе, щоб охопити потреби та бажання суспільства.

Незалежно від того, чи належите ви до університетської спільноти чи хочете відвідати нас та дізнатись про наші пропозиції, на цих сторінках ви побачите навчальні програми, що викладаються в Університеті Аліканте, та пропоновані послуги, а також виконавчі комітети та управління його положеннями. та адміністрації. Крім того, в кампусі можна розвивати широкий спектр культурних та спортивних заходів. Ви знайдете детальний опис університету; дізнатися про роботу людей та кого або куди звертатися за будь-яким запитом.

Ми хочемо забезпечити найкращу освіту для наших студентів у відповідних навчальних закладах. Ми хочемо допомогти їм перетворитися на цінних професіоналів, здатних становити кістяк соціального та економічного прогресу. Ми також сподіваємось, що навколишні державні адміністрації, асоціації та компанії отримають корисну допомогу від Університету Аліканте для досягнення своїх цілей.

Я хотів би вас вітати ще раз, і ми сподіваємось, що ваш візит до нашого веб-сайту допоможе.

Дуже дякую.

Коротка історія

Університет Аліканте був створений в жовтні 1979 р. За структурою Університетського навчального центру (ЦНУ), який був започаткований у 1968 р. Таким чином, Аліканте відновив таким чином свій університетський навчальний центр, який був призупинений у 1834 р.

Universidad de Alicante","author_url":"","source":"Universidad de Alicante"}" />

150759_150635_CAMPUSMAYO201376232.jpg

Розташування

  • Alicante

    Carretera San Vicente del Raspeig s/n 03690 San Vicente del Raspeig, , Alicante

Програми

Запитання