Keystone logo
Universidad Da Vinci de Guatemala

Universidad Da Vinci de Guatemala

Universidad Da Vinci de Guatemala

Введення

Університет Да Вінчі в Гватемалі - це вищий навчальний заклад, освітня пропозиція якого базується на принципах істини, цілісності, пошуку досконалості, соціальної відповідальності та актуальності знань.

Університет Да Вінчі в Гватемалі розуміє, що істина є фундаментальною цінністю, і тому її пошук, її практика та захист занурені в його дії, зокрема, через академічні та інституційні дослідження, що також сприяє розвитку науки та соціального розвитку .

Іншим фундаментальним принципом є принцип цілісності. Університет Да Вінчі в Гватемалі розуміє, що знання є широкими та різноманітними, і що його освітні програми повинні забезпечувати, наскільки це можливо, інтегративні знання з різних областей, щоб випускники мали повну підготовку.

Досконалість як принцип дії є пріоритетним значенням для Університету Да Вінчі в Гватемалі. Зрозуміло, що пошук досконалості не має кінця, і тому дії його членів, як і програми, повинні здійснюватися якісно відповідно до норм та стандартів, що забезпечують їх досягнення.

Іншим фундаментальним принципом є принцип актуальності, який розуміється як зв’язок та узгодженість між його освітніми пропозиціями та вимогами суспільства та виробничого сектору. Гватемальський університет імені Да Вінчі має на меті виховувати професіоналів, які здатні критично судити та мають високу гнучкість та пристосованість під час здійснення своєї професії. Це можливо, якщо отримані їм знання мають відношення до дійсності та постійної наукової, технологічної та соціальної еволюції.

Розташування

  • Guatemala City

    Via 6,3-42, , Guatemala City

    Запитання