Universidad Católica del Norte

Universidad Católica del Norte

Universidad Católica del Norte

Введення

Історія

Про УНЦ

Universidad Católica del Norte , з 60-річною історією, є державною установою і є частиною початкової групи університетів у Національній системі вищої освіти. Його найвищі принципи - це католицька церква. Керуючись цінностями християнського гуманізму, його місія полягає в тому, щоб сприяти постійному пошуку правди, розвитку індивідів, суспільства та культурної спадщини спільноти через викладання, дослідження та пропаганду.

Ця установа була сформована групою священиків, що належать до Компанії Ісуса, разом з пані Бертою Гонсалес де Асторга, благодійником університету, і почала свою роботу 31 травня 1956 року, як восьмий університет у Чилі, а третій - Католицьке покликання.

Історія

З метою служіння спільноті через навчання, дослідження та пропаганду, Universidad Católica del Norte був заснований у 1956 році завдяки ентузіазму та ініціативи священиків Компанії Ісуса, які невтомно боролися за досягнення своєї мрії для молодих людей на півночі Чилі: університет на службі культури, науки і розвитку, але з сильною християнською орієнтацією. Цей проект став можливим завдяки щедрій підтримці пані Берти Гонсалес де Асторга, яка подарувала землю, де була побудована установа, тоді відома як Університет Півночі.

Маючи всього 100 студентів і 20 професорів, університет відкрив свої двері 25 березня 1957 року, працюючи під егідою Університету Католіки де Вальпараїсо. Ця домовленість тривала до 1964 року, коли університет був повністю визнаний Міністерством освіти, ставши повністю автономним і зайняв своє місце третього католицького університету в країні, і восьмим традиційним інститутом вищої освіти з громадським покликанням.

Досягнення

Від самого початку Universidad Católica del Norte проводив внутрішні ініціативи з розвитку, розширюючи та диверсифікуючи сферу своєї діяльності, шляхом підготовки спеціалізованих фахівців та науковців. Вона стала ключовим центром досліджень, культурним агентом і центром розвитку висококваліфікованих людських ресурсів, що завжди відповідає вимогам навколишнього середовища.

Наразі УХН має студентський корпус понад 12 тисяч. В останні роки університет доклав узгоджених зусиль, щоб диверсифікувати аспірантуру, магістра та докторську освіту, що він пропонує в широкому спектрі галузей. Понад 70 відсотків академічних працівників займають аспірантуру. Факультет університету досягла значного рівня наукової продуктивності, з публікаціями в індексованих наукових журналах і міжнародних патентах і ліцензіях, що випливають з його роботи.

Університет займає престижну позицію в рамках національної системи вищої освіти з точки зору проектів, що нагороджуються Національним фондом наукового та технологічного розвитку (Fondecyt) та Фондом сприяння науково-технічному розвитку (Fondef). Досягнення, такі як ці, дозволяють визначити UCN на вищому рівні вищої освіти на національному рівні і зробити її лідером у галузі науки і техніки на півночі Чилі.

Виклики

Визнаючи виклики глобалізованого світу, UCN орієнтувала свою діяльність на розробку та впровадження відмінного Освітнього проекту, який дозволяє його студентам набути компетентності, навички та здібності за підтримки технологічних платформ, які полегшують їх інтеграцію у трудову діяльність ринку. Завдяки цьому проекту викладання в UCN набуло характерного профілю, з науковцями та студентами, здатними входити до складу національних та міжнародних та робочих груп.

Стратегічні цілі, які керують діяльністю Universidad Católica del Norte , охоплюються його Корпоративним планом розвитку і узгоджуються з інституційним баченням визнання як провідного католицького університету з соціальним покликанням.

Місія та бачення

Місія

Місія Universidad Católica del Norte полягає в тому, щоб зробити свій внесок з точки зору та принципів християнського гуманізму у розвиток окремих людей, суспільства та культурної спадщини на півночі Чилі, генеруючи та поширюючи знання через навчання, розслідування та громадську діяльність.

Бачення

Бачення Universidad Católica del Norte - бути провідним регіональним університетом і бути агентом змін на національному та міжнародному рівнях у пріоритетних сферах для розвитку більшої північної зони Чилі, заснованої на принципах християнського гуманізму.

Значення UCN

Свобода

Свобода є одним з найбільш відмінних подарунків, якими володіє людство, і є інструментом, який дозволяє їй працювати на власну долю. Поряд зі свободою виникає відповідальність особистості за власне життя і суспільство. Цей дар означає повагу до різноманітності думок, поглядів, вираження та совісті.

Правда

Правда лежить в основі діяльності університету і є кінцевою метою створення, передачі та поширення знань з прозорістю та чесністю. У нинішньому культурному контексті, ми розуміємо, що пошук Істини є зусиллям, яке перетинає дисципліни, з сильною етичною орієнтацією, з метою виявлення або застосування наукових і технологічних істин без ризику для людей або їхньої гідності.

Юстиція

Справедливість - це достоїнство надання кожній людині їхньої належної, гарантуючи, що кожен дає і отримує те, що вони повинні, враховуючи індивіда, а також їхні стосунки з іншими людьми, групами, установами та спільнотою в цілому.

Розташування

  • Antofagasta Region

    Avenida Angamos, 0610, , Antofagasta Region

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання