Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Введення

Унікальний університет

В університеті Каміло Хосе Чела ми пропонуємо вам різні види навчання. Активна та динамічна освіта, яка пропонує вам можливість прожити своє університетське життя повною мірою в класі та поза нею, щоб стати професіоналом, яким ви прагнете бути.

Наша освітня модель закріплена в 3 опорах:

Міждисциплінарність

Діліться уроками зі студентами інших ступенів та набувайте знань, що перевищують вашу спеціалізацію, поєднуючи знання та культурний досвід, щоб впевнено вирішувати складні виклики 21 століття.

Інновації

Ми впроваджуємо інноваційні навчальні програми, щоб зосередитись на вас та вашому навчальному процесі. Навчання, яке вам даватимуть в UCJC, на відміну від традиційного університетського викладання. Ми виділяємось серед інших університетів завдяки нашій відкритій освітній моделі та підходу, який набагато більше відповідає часу, в якому ми живемо.

Міжнародність

Тут ви станете більш незалежними, ми надаємо вам інструменти для керування вашою професійною кар'єрою, і робити це в глобальному контексті. Вас навчатимуть першокласні викладачі з різних країн. Крім того, ви можете заповнити свій професійний профіль за допомогою наших навчальних програм за кордоном та міжнародних тижнів.

Вулик (La Colmena) ®

Universidad Camilo José Cela","author_url":"","source":""}" />

La Colmena®

Ви будете проходити цю унікальну навчальну програму паралельно з курсами навчання. Це дозволить вам розширити свою освіту за ключовими дисциплінами у світі, де гнучкість та поперечність вимагають все більшого попиту.

Особливості кампусу

Де ваші ідеї втілюються в життя

UCJC – це місце, де передаються знання, де ви можете спеціалізуватися в обраній сфері, покращувати свої загальні знання та розвиватися як особистість. Наші лабораторії сприяють рефлексії та дискусії та пропонують активні методики викладання/навчання, засновані на спільній роботі, розвитку творчості, критичного мислення, візуального мислення та комунікаційних навичок.

Резиденції університету UCJC

Студентські будинки UCJC у Мадриді пропонують вам усі зручності та комфорт, щоб ви відчували себе як вдома, і, перш за все, щоб присвятити свій час тому, що ви прийшли робити, вчитися та розважатися. Приміщення та житлові приміщення кампусу мають ідеальні простори, де панують спокій і тиша, щоб ніщо й ніхто не заважав вам у години концентрації та навчання.

Міжнародний та міждисциплінарний досвід

Університетські зали UCJC обслуговують студентів з усього світу. Проживання з усіма з них дасть вам більш глобальний і міжнародний світогляд і мислення, вивчаючи інші культури, практикуючи мови та створюючи міжнародну мережу контактів. Ви будете ділитися своїми днями з іншими студентами, які, як і ви, переїхали сюди з чіткою метою: розвиватися академічно та особисто.

  Рейтинги

  Рейтинги університетів QS Stars

  Університет був включений до престижної міжнародної системи оцінювання QS Stars University Ratings із середнім балом 3 з 5. У сферах працевлаштування та зручностей ми отримали максимальний бал 5 зірок із 5 та 4 із можливих. 5 в інтернаціоналізації та інтеграції.

  Розташування

  • Madrid

   C/ Castillo de Alarcón, 49. Urb. Villafranca del Castillo, 28692, Madrid

   Запитання