Universidad Bernardo O'Higgins

Universidad Bernardo O'Higgins

Universidad Bernardo O'Higgins

Введення

Університет Бернардо О'Хіггінса - це приватний автономний чилійський університет, заснований у березні 1990 року та натхненний думкою О'Хіджиніна. Його центральний будинок розташований поруч з парком О'Хіггінс, у комуні Сантьяго.

В даний час він акредитований Національною акредитаційною комісією (CNA-Чилі) терміном на 4 роки (максимум 7), з липня 2018 року по липень 2022 року. Він зайняв 35 місце серед чилійських університетів відповідно до вебометричної класифікації CSIC (липень 2017). Він також на 27-му місці в загальному рейтингу та на 10-му серед приватних університетів, що не належать до компанії Cruch, за даними AméricaEconomía 2019. У межах чилійських університетів він також займає 13 місце серед усіх університетів країни; 55 -е місце в Латинській Америці та 5 -е місце серед чилійських приватних компаній з рейтингу інститутів Скімаго 2020.

Подібним чином, у співпраці з кожним із вимірів, що складають навчальний заклад, і який є частиною постійної відданості прагненню досконалості у вищій освіті, університет Бернардо О’Хіггінса приписує чайові 2021 року.

Розташування

  • Santiago Metropolitan Region

    Avenida Viel,1497, , Santiago Metropolitan Region

    Запитання