Keystone logo
Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Введення

Магістр управління та прав людини Мадридського автономного університету (UAM) та Фонд Сантільяни пропонують теоретичну та практичну підготовку найвищої академічної суворості з прав людини та національних та міжнародних інститутів гарантії та виконання.

Як на викладацькому, так і на науковому рівнях, магістр поєднує юридичну, політичну та соціальну перспективи, надаючи простір для роздумів та дискусій щодо сучасних викликів демократичного управління та інституційних реформ, необхідних для захисту основних прав глобальні суспільства.

Магістр управління та прав людини пропонує своїм студентам підготовку, необхідну для здійснення успішної професійної кар'єри як у сфері державних органів, так і в приватних організаціях, орієнтованих на здійснення закону, публічної політики та міжнародного співробітництва.

Магістр з питань управління та прав людини - це ступінь Мадридського автономного університету (UAM).

Чому вчитися в UAM?

Це сучасний університет, зацікавлений у всебічній підготовці своїх студентів і визнаний на міжнародному рівні, входить до складу 200 найкращих університетів світу.

Вона турбується про навколишнє середовище і пишається своєю працею щодо досягнення екологічно стійкого кампуса.

Це дослідний іспанський університет з точки зору досліджень, який у своєму кампусі має кілька власних університетських та інших інститутів у співпраці з Вищою радою з наукових досліджень. Піонер у роботі із солідарності та співпраці, роботі з неурядовими організаціями тощо. Випускники UAM мають високий рівень трудової діяльності, 90% тих, хто шукав роботу, знайшли її, і в середньому за 4 з половиною місяці. Він має Форум зайнятості, і в цей час він став Університетським форумом зайнятості, в якому брало участь більше компаній та установ.

Це підприємницький університет у багатьох аспектах, і одним з найважливіших є створення бізнесу. У цьому відношенні він є першим іспанським університетом, він має Центр підприємницьких ініціатив CIADE-UAM, який допомагає у створенні компаній, і з моменту свого заснування він брав участь у створенні понад 170 компаній.

Він має міжнародні обмінні відносини з найкращими університетами світу, наприклад, в рамках програми обміну ERASMUS з університетами Європи, понад 1000 студентів з автономного регіону отримують академічний відпочинок. Також існують привілейовані стосунки з різними університетами Латинської Америки.

Стурбований суспільством, до якого він належить, він підтримує міцні відносини співпраці з міськими радами, установами та компаніями, для яких він підписав численні угоди та рамкові угоди про співпрацю. Тут проводяться численні культурні заходи, включаючи літні курси та сучасні гуманітарні науки. У ньому є найстаріший і найпрестижніший цикл концертів, організованих університетами, який щороку відбувається в Національній музичній аудиторії.

Він має безліч спортивних споруд, включаючи критий і відкритий басейни. Автономна організація організовує різні міжвузівські змагання, а її студенти є чемпіонами університетів з різних дисциплін. UAM є частиною програми спортсменів високого рівня, що фінансується Вищою спортивною радою.

Universidad Autonoma de Madrid","author_url":"","source":""}" />

138631_rsz_1138558_portadamanosconlogoshd.png

Розташування

  • Madrid

    Facultad de Derecho de la UAM, Ciudad Universitaría de Cantoblanco C/ Kelsen, 1. Madrid, 28049, , Madrid

Запитання