Universidad Austral

Universidad Austral

Universidad Austral

Введення

Хто ми є

Ми університет

Як університетський заклад, ми пропонуємо служити суспільству через пошук істини у всіх її вимірах, через розвиток та передачу знань з універсальним баченням.

Ця широка перспектива реальності спонукає нас відкритись для інших та розвивати міждисциплінарний дух, характерний для університетської роботи, та робоче середовище, яке сприяє взаємозв'язку людей.

Щодня ми будуємо спільноту, що складається з науковців, професіоналів, студентів та випускників, в рамках інтелектуальної свободи, відповідальності, культурного різноманіття та поваги до інших; де багато людей, які думають по-різному, випробовують свої знання для генерування ідей, які мають потенціал швидкого досягнення суспільства.

У центрі нашої університетської місії - людина, яка закінчує всі наші викладацькі роботи, дослідження, переведення, медичну допомогу та продовження університету.

Наше гуманістичне бачення змушує зосередитись на навчанні чеснот з професійним та соціальним сенсом; такі чесноти, як чесність, дружба, індустрія, зусилля та постійне бажання вчитися.

Таким чином, ми прагнемо, щоб особистий талант членів нашої громади супроводжувався інтелектуальним, соціальним та громадським керівництвом, щоб запропонувати більше людський внесок, який трансформує суспільство. Ми сприяємо спільній роботі між університетом та різними учасниками суспільства на місцевому та міжнародному рівнях, створюючи середовище, яке постійно вчиться та робить свій внесок.

145468_pexels-photo-3762800.jpeg

З християнською ідентичністю

Наша християнська ідентичність запрошує нас ототожнювати себе з любов’ю, якої нас навчає Ісус у Євангелії, і зі свободою, яку Він сам нам дав. З цієї точки зору ми прагнемо гармонії між вірою та розумом, реагуючи на конкретні проблеми сучасного світу.

Ми розуміємо гідність кожної людини відповідно до її трансцендентної долі в житті. З цієї причини ми пропонуємо діяльність християнської формації, яка виховує духовний вимір людей, в атмосфері особистої свободи та поваги до людей різних вір. Ми заохочуємо здатність просити прощення, коли робимо помилки, і прощати інших, знаючи, як зрозуміти і поставити себе на місце іншого. Ми прагнемо створити культуру зустрічей, відкриваючись на проблеми та бажання інших. Ми разом з тими, хто думає по-іншому, роздумуємо про створення плідного діалогу між усіма нами.

Ми сприяємо солідарності шляхом волонтерської діяльності серед людей нашої університетської спільноти, щоб особливим чином допомогти тим, хто опинився у вразливих ситуаціях.

Ми просуваємо такі права людини, як життя, охорона здоров’я, освіта, сім’я, соціальна справедливість, турбота про навколишнє середовище та пошук загального блага, серед іншого; завжди в інклюзивному середовищі, де поважають ідеали людей.

Натхненний святим Хосемарією

Св. Хосемарія надихнув на створення Universidad Austral . Він закликав нас, щоб університети відповідали потребам усіх людей і були зоною обміну та взаєморозумінням, яка формує громадян, готових будувати більш справедливе суспільство.

З тим самим початковим імпульсом сьогодні Opus Dei допомагає університету включати християнські принципи у викладання, його зміст і навіть спосіб управління університетом.

Одне з основних послань, яке просуває Opus Dei, - це збагачення сенсу життя шляхом пошуку Бога в щоденній роботі та надання йому служіння іншим.

145470_pexels-photo-5676744.jpeg
Ivan Samkov / pexels

Місія та бачення

місія

Universidad Austral має намір служити суспільству через пошук істини, через розвиток і передачу знань, навчання чеснотам та турботу про кожну людину відповідно до її трансцендентної долі, здійснюючи інтелектуальне, професійне, соціальне керівництво. та громадські.

вид

Ми прагнемо стати еталонами для наших наукових, освітніх та трансферних внесків у тих дисциплінах, які найбільше впливають на розвиток людей, сприяючи міждисциплінарності та широкій привабливості в суспільстві.

Рейтинги та акредитації

QS University Rankings

Universidad Austral , позиціонується як перший аргентинський університет приватного управління в Латинській Америці, будучи третім університетом в Аргентині і першим приватним управлінням в рейтингу QS Латиноамериканського університету 2021. Крім того, Universidad Austral є першим в галузі працевлаштування у рейтингу QS World University Ranking.

 • №1 у приватному менеджменті в Аргентині в Латинській Америці (рейтинг університетів Латинської Америки QS)
 • №1 в Аргентині за рівнем працевлаштування (рейтинг QS для працевлаштування)

145455_ranking-universidades-Universidad-Austral.png

IAE Business School

Бізнес-школа IAE Universidad Austral має потрійну корону - вираз, який використовується в галузі бізнес-шкіл, коли університет отримує три найважливіші міжнародні акредитації в освіті виконавчої влади, різницю в тому, що лише 0,5% школи світу:

 • Асоціація для розвитку колегіальних шкіл бізнесу (AACSB)
 • Асоціація MBA (AMBA)
 • Європейська система підвищення якості (EQUIS)

145460_ASCSB-Equis-AssociationofMBAs.png

У рейтингу IAE позиціонується серед найкращих бізнес-шкіл Аргентини та Латинської Америки.

 • №1 в Аргентині: Financial Times (освіта для керівників); Америка Економіка (магістри); Відкриття
 • # 1 Приватне управління в Аргентині Рейтинг університетської бізнес-школи 2019
 • №2 в Аргентині: QS Global MBA Rankings
 • No7 в Латинській Америці: QS Global MBA Rankings

145458_IAEBusinessSchool.png

Факультет ділових наук (Центр агробізнесу)

Магістр агробізнесу факультету ділових наук Universidad Austral знаходиться на світовому подіумі трьох найкращих MBA в галузі агробізнесу та найкраще позиціонується в Латинській Америці. Рейтинг Eduniversal є найпрестижнішим у цій категорії.

 • Eduniversal: №2 у світі MBA Agri-Business та №1 у Латинській Америці.


145459_eduniversal.png

юридична школа

Відповідно до останнього оновлення рейтингу QS World University Rankings by Subject, Universidad Austral посідає 2 місце в Аргентині та 1 місце в галузі приватного управління в галузі права.

145462_ranking-universidades-Universidad-Australbysubject.png

Університетська лікарня Austral

Лікарня Universidad Austral є першою лікарнею в Аргентині та однією з перших у світі, яка отримала найвищий сертифікат у категорії "Академічна лікарня" від Міжнародної спільної комісії. Крім того, це перша лікарня в Аргентині, яка здійснила перекредитацію в Міжнародній спільній комісії.

145465_jointcomissioninternational.png

América Economía: №10 єдиного рейтингу лікарень та клінік у Латинській Америці.

145466_America.png

Найкраща міжнародна лікарня в Аргентині у 2016 році, Міжнародна комісія з охорони здоров’я.

145467_InternationalHealthcareComission.png

Розташування

 • Pilar

  Mariano Acosta 1611 (B1629WWA) Derqui, Pilar, Provincia de Buenos Aires, , Pilar

  • Rosario

   Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

   • Rosario

    Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

    Запитання