Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Введення

Університет Ана Г. Мендес-Речінто-де-Купі - це вищий навчальний заклад, який має багаторічну історію пропонування програм, які відповідають найвищим стандартам академічної досконалості. Знаючи широку та оновлену академічну пропозицію, ми знаємо, що ви знайдете програму та модальність навчання, які найкраще відповідають вашим професійним цілям та стилю життя.

Кампус Кюпі з університету Ана Г. Мендез прагне, крім того, мати спеціалізований та досвідчений викладацький склад з інноваційних методологій, що сприяють навчанню, для надання широкого та різноманітного меню послуг для студентів, для надання сучасних фізичних засобів а також найсучасніші технологічні ресурси для просування широкого спектру варіантів доступу та завершення ступеня.

Ми пропонуємо вам вивчити нашу сторінку, щоб дізнатися більше про нашу історію, наші досягнення та чималий внесок, який ми робимо щодня в пуерто-риканському суспільстві та світовій спільноті. Кампус UAGM-Cupey має три (3) університетські центри в Пуерто-Рико, стратегічно розташовані навколо острова, які обслуговують усі сектори незалежно від їх географічного положення. УАГМ також має університетські центри на континентальній частині штату Флорида, Даллас та Меріленд.

місія

Університет Ана Дж. Мендес, Campe Campu - приватний некомерційний вищий навчальний заклад, який поклав справжнє зобов'язання на економічний та соціальний розвиток Пуерто-Рико. Її місією є надання різноманітній студентській сукупності можливостей придбати особисті та професійні навички через освіту, наукові дослідження та громадські послуги, щоб вони стали агентами змін, навчаються впродовж життя та відповідальними співробітниками. з глобалізацією та глобальною стійкістю.

вид

Університет Ана Дж. Мендес, кампус Cupey буде визнаний провідним вищим навчальним закладом у всьому світі за: відкритість до інклюзії; якість його пропозицій та інновацій у створенні програм; досконалість та інноваційність у навчальних та навчальних процесах; освітні ініціативи, які надають студентам можливості для соціальної та економічної мобільності; видатні дослідження, які сприяють економічному та соціальному розвитку та відповідають потребам світової спільноти; використання передових технологій для збагачення процесів навчання, адміністративного та студентського обслуговування; а також телекомунікації та дистанційне навчання; і відданість громаді задля сприяння стійкій та конкурентоспроможної економіці, яка сприяє трансформаційним соціальним змінам.

Наш ректор

Доктор Анхель А. Толедо Лопес закінчив ступінь доктора політичних наук в Пенсильванському державному університеті з концентрацією в американській політиці, методології досліджень та порівняльній політиці. Він відвідував Інститут дослідницьких досліджень Мічиганського університету Ен-Арбор та був першочерговим дослідником другої хвилі дослідження світових цінностей, проведеної в цьому університеті. У 2006 році, закінчивши докторський ступінь, доктор Толедо закінчив доктора юридичних наук з юридичної школи університету Пуерто-Рико. Він працював штатним факультетом в Універсідаді дель-Есте в Кароліні та юристом, який перебуває у справі, поки не переїхав до штату Меріленд у США. Він був академічним директором Кампус Капітальної Області університетської системи Ана Г. Мендеса, де використовуються інноваційні стратегії викладання для втілення в життя університетської моделі поглинання подвійної мови® на рівні університету. Будучи штатним академічним та викладачем соціальних наук, він закінчив ступінь магістра з навчальних програм та викладання зі спеціальністю двомовна освіта та випускник з викладання англійської мови як другої мови.

У січні 2017 року він переїхав назад на рідний острів Пуерто-Рико, де його призначили віце-канцлером з навчальних питань в університеті Ана Г. Мендес, Кароліна Кампус, раніше відомий як Universidad del Este. Згодом президент Хосе Ф. Мендес Мендес призначив його проректором університету Ана Г. Мендес, Кюпі Кампус, а 16 січня 2020 року призначив його ректором цього містечка. Його академічний досвід був зосереджений на викладанні суспільних наук, статистики та кримінального правосуддя, а також на підготовці викладачів з тем, що стосуються викладацьких процесів та методик у вищій школі. Його останні публікації та наукові інтереси охоплюють широке коло тем, включаючи політичну психологію, сприйняття та поведінку суб'єктів судової системи, методологію дослідження та набуття мовних навичок серед дорослих.

Акредитація

135406_image4.png

Університет Ана Г. Мендес, кампус Cupey та його локації (колишній університет "Столичний") мають ліцензію на поновлення від Комітету з освіти в Пуерто-Рико (тепер Колегія післявузівських установ), сертифікат № 2018-385 від 30 листопада ц.р. 2018 до 29 листопада 2023 року.

135407_image5.png Універсідад Ана Г. Мендес, Кюпю Кампус та його локації (раніше Universidad Metropolitana) були акредитовані Комісією середніх штатів з вищої освіти (MSCHE) , починаючи з 1980 року. З цього часу її акредитація постійно підтверджується до теперішнього часу тією ж організацією. MSCHE - це інституційне агентство з акредитації, визнане Міністром освіти Сполучених Штатів Америки та Радою з питань акредитації вищих навчальних закладів (CHEA).

Спеціалізовані акредитації

135408_image6.png Асобі (акредитаційна комісія за освітою в Nursing) / є особа , яка несе відповідальність за акредитацію спеціалізованих програм сестринської освіти, як вищого утворення і більш високого рівня, пропонуючи сертифікат, диплом або визнану професійну кваліфікацію (докторський клінічний, магістерський / післядипломний сертифікат, бакалавр, доцент, диплом та практичні).
135409_image7.jpeg Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) / Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм є основним міжнародним органом, що займається акредитацією якості професійної освіти у сферах, пов'язаних з управлінням бізнесом та управлінням. Бізнес-школа отримала цю престижну акредитацію з листопада 2013 року.
135410_image8.jpeg Рада з питань акредитації підготовки до освіти, CAEP / Це агентство надало акредитацію Програми підготовки вчителів (PPM) Школи освіти університету Ана Г. Мендес, Campe Campu на максимальний термін сім років, з 24 жовтня 2016 р. по 31 грудня 2023 р. Ця акредитація визнає досконалість та якість її Програми підготовки вчителів, PPM, прихильність викладачів та соратників, а також якість випускників.
135411_image9.jpeg Міжнародна асоціація неперервної освіти та навчання (IACET) / Міжнародна асоціація неперервної освіти та навчання - це негрошова асоціація, присвячена акредитації якості програм безперервної освіти та навчання. UAGM сертифікована цим агентством як постачальник освітніх послуг, який відповідає стандартам якості цього світового агентства.
135412_image10.png Комісія з питань акредитації Ради з питань соціальної роботи (CSWE) визнана Радою з питань управління вищою освітою (CHEA) акредитуючою агенцією для бакалаврських та магістерських програм з питань соціальної роботи в США та на її територіях. Наразі університет Ана-Мендес, Кюпю Кампус є кандидатом у процесі акредитації.

Розташування

  • San Juan

    1399 Ave. Ana G Méndez, , San Juan

Запитання