Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Введення

Університет Ана Г. Мендес є вищим навчальним закладом, який має широкий досвід пропонування програм, які відповідають найвищим стандартам досконалості в навчанні. Знаючи широку та оновлену академічну пропозицію, ми знаємо, що ви знайдете програму та модальність навчання, які найкраще відповідають вашому способу життя.

Університет Ана Г. Мендес також прагне мати спеціалізований викладацький склад та досвід роботи з методологіями, що сприяють навчанню, надавати студентам широкий спектр послуг, а також надавати сучасні фізичні засоби та найсучасніші технологічні ресурси .

Ми пропонуємо вам вивчити нашу сторінку, щоб ви дізналися більше про нашу історію, наші досягнення та багаторазовий внесок, який ми щодня надаємо громаді та пуерто-риканському суспільству. Кампуси UAGM розташовані в різних районах Пуерто-Рико, а в США - у Флориді, Далласі та Меріленді. Наші програми та послуги відчуваються на міжнародному рівні.

вид

Бути визнаним одним із університетів найвищої академічної майстерності в Пуерто-Рико та світі.

місія

Університетський університет імені Ана Г. Мендеса в Кароліні (колишній Універсідад-дель-Есте) є акредитованим, приватним, світським некомерційним вищим навчальним закладом, що входить до університету Ана-Г. Мендеса. Він присвячує свою академічну та службову роботу просуванню конструктивістського навчання, повазі до різноманітності та соціальної справедливості. Її місія - сприяти цілісному розвитку людей, щоб формувати відповідальних та підтримуючих громадян, здатних сприяти сталому розвитку свого довкілля, через соціально-гуманістичну освіту досконалості; цінуючи дослідження, інтернаціоналізацію, підприємництво, технології, культуру та відданість громаді. Усі його ресурси підтримують академічну пропозицію сертифікатів, доцентів, бакалаврів, аспірантів та безперервної освіти.

Принципи

Принципи, які керують установою, - це досконалість, інноваційність, справедливість, повага, свобода думки та дій, солідарність, справедливість, доброчесність та соціальна відповідальність.

Рекомендовані дані

Тип закладу

Приватний, світський та акредитований, некомерційний.

Фундація

1949 рік

Девіз

Ми чудові для нашої культури.

Випускники

Наші випускники досягли вищих цілей.

База даних, яка сягає 22 266 випускників, дозволяє нам визнати їхню позицію в медичних професіях; право; освіта; догляд; управління вищою освітою; підприємництво; торгівля; державна політика; управління; маркетинг; гостинність і туризм; кулінарне мистецтво; банківська справа; галузі охорони здоров'я; комунікації; розваги; авіація та інженерія, за допомогою яких країна отримує вигоду та зміцнює свій людський капітал.

Окрім уряду Пуерто-Рико, такі компанії, як Telemundo, GFR Media, Pfizer, Walgreens, CVS, курорт St. Regis Bay Beach Resort, Plaza Provision, Hotel Sheraton Convention Center Hotel

Навчальні центри

 • Пуерто-Рико: Кароліна (основний кампус), Аресібо, Барселонета, Кабо Рохо, Санта-Ісабель, Яко.
 • США (двомовні програми): Меріленд, Орландо, Тампа, Південна Флорида та Даллас (Техас).

Академічні пропозиції

Понад 70 програм у сферах підприємництва, бізнесу, наук про здоров'я, готельного господарства та кулінарного мистецтва, соціальних та гуманітарних наук, науки і техніки, освіти та професійних технічних студій.

Буро тисячоліття / Пікселі

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

Акредитація

Акредитація вищого навчального закладу - це процес, коли зовнішня організація вивчає якість освітніх програм, пропонованих у закладі.

Для того, щоб забезпечити найкращу освіту для наших студентів, наш заклад має акредитацію наступними організаціями:

 • Комісія середніх держав з вищої освіти (MSCHE)
 • Рада освіти Пуерто-Рико
 • Комісія з акредитації програм адміністрації гостинності (ACPHA)
 • Комісія з акредитації Освітнього фонду Американської кулінарної федерації (ACFEF)
 • Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP)
 • Міжнародна асоціація неперервної освіти та навчання (IACET)
 • Рада з акредитації освіти вчителів (TEAC)
 • Рада з питань соціальної роботи (CSWE)
 • Комісія з питань акредитації з питань сестринської справи (ACEN)

Університетська хронологія

1949 р. - засновано молодший коледж Пуерто-Рико (PRJC).

1959 - PRJC став першим дворічним приватним університетським коледжем в Пуерто-Ріко, акредитованим Асоціацією середніх держав (MSA).

1990 - PRJC відкрила свій новий кампус в муніципалітеті Кароліна. Вони централізують служби за стінами у 5 муніципалітетів: Яуко, Коамо, Кабо-Роджо, Утуадо та Мока.

1992 - Він став Східним університетським коледжем (CUE) і розширив свою академічну пропозицію, запропонувавши ступінь бакалавра.

1996 р. - здійснено переведення учнів готельної школи туристичної компанії до Міжнародної школи управління туризмом та гостинності (ISTHM).

1997 р. - була створена Школа професійних досліджень і розпочато програму NOW, прискорену альтернативу навчання, спрямовану на професійного дорослого.

2001 р. - Інститут розширив свою академічну пропозицію до майстрів, оновив свою місію та став Університетом дель Есте (UNE)

2003 - На кампусі Кароліна відкрито нове приміщення для Міжнародної школи туризму та адміністрації готелів.

2004 р. - Міжнародна школа туризму та готельного господарства визнана Міжнародною премією якості Star Star, наданою організацією Business Initiative Directions, що базується в Іспанії.

2005 рік - на території Кароліни відкрито Центр зайнятості, і дошкільний навчальний центр починає діяти. Міжнародна школа туризму та готельного менеджменту вдруге визнана напрямками бізнес-ініціативи з нагородою International Quality Crown Award у категорії Diamond.

2006 р. - Комісія середніх держав з вищої освіти дозволила переакредитувати цю установу до 2015 року. Була створена технологія Ініціатива Північного Сходу (INTENE). Втретє Міжнародна школа туризму отримала відзнаку «Бізнес-ініціатива», присудивши нагороду Всесвітнього зобов’язання з якості в категорії «Міжнародні зірки».

2007 р. - відкрито будівлю школи: управління бізнесом, науки про здоров'я та освіту.

2010 рік - Universidad del Este отримує акредитацію від Асоціації колегіальних шкіл та програм бізнесу (ACBSP), Спільного оглядового комітету з питань освіти в радіологічних технологіях (JRCERT) та Американської кулінарної федерації (ACF).

2013 р. - Універсадад-дель-Есте відкриває промо-офіс у Маягуесі та Аресібо та перший заклад ЮНЕ Салюд.

2014 р. - розпочинається будівництво величної будівлі бібліотеки Ісуса Т. Піньєро. Програма кулінарного мистецтва відкривається у Вашингтоні, округ Колумбія

2019 - Університед дель Есте змінює свою назву на кампусі Універсідад Ана Г. Мендес, Кароліна.

Розташування

 • Carolina

  Carretera 190 Km 1.8 Barrio Sabana Abajo, , Carolina

Запитання