Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Введення

Маючи історію понад 40 років, університет Ана Г. Мендес, кампус Гурабо (колишній університет Турабо) - це найшвидше зростаючий приватний вищий навчальний заклад у країні. Акредитований престижною агенцією Комісія середніх держав з питань вищої освіти, університетом Ана Г. Мендес, Гурабо Кампус також має кілька професійних акредитацій, які додають печатності якості навчанню своїх студентів.

Головний кампус має привілейований простір у центральній східній частині Пуерто-Рико, а його п’ять локацій, розташованих у містах Барселонета, Каї, Ісабела, Понсе та Ябукоа, пропонують студенту безпечне середовище, свободу думки та фізичні засоби перше. В університеті Ана Г. Мендес, Gurabo Campus, ви можете вибрати з понад 100 академічних програм серед технічних сертифікатів, доцентів, бакалаврів, магістрів та докторатів. Крім того, ви можете навчатися особисто або віддалено за допомогою нашої онлайн-академічної пропозиції.

Місія, бачення і цінності

Наша місія

Університет Ана Г. Мендеса. Gurabo Campus - це вищий навчальний заклад з широкою академічною пропозицією, оформленою у найвищі стандарти якості. Прихильний до досконалості в навчанні, наукових дослідженнях, інноваціях, інтернаціоналізації та соціально-гуманістичному розвитку різноманітного академічного населення, університет Ана Г. Мендес, Кампус Гурабо формує глобальних громадян, критично мислячих, що сприяють розвитку та добробут Пуерто-Рико та інших країн.

2025 зір

Бачення університету Ана Г. Мендеса, Gurabo Campus - бути провідним навчальним закладом у галузі викладання та досліджень, що сприяє інноваційності, підприємництву, інтернаціоналізації та чутливості до культурного різноманіття та навколишнього середовища.

Наші цінності

Університет Ана Г. Мендес, Кампус Гурабо зобов'язаний:

 • свобода думки та вираження поглядів
 • визнання та повага до різноманітності
 • Повага до гідності особистості
 • досконалість у навчанні та поколінні, розповсюдженні та застосуванні знань
 • пропагування етичних, соціальних та культурних цінностей
 • досконалість у плануванні, експлуатації та обслуговуванні
 • Повага до навколишнього середовища та природи
 • заохочення людської та естетичної чутливості

Буро тисячоліття / Пікселі

128393_pexels-photo-1438072.jpeg

Наш ректор

Д-р Девід Мендес Паган, нинішній ректор університету Ана Г. Мендес, Гурабо Кампус, є викладачем з більш ніж 20-річним різноманітним досвідом роботи в адміністрації вищої освіти, міжнародних справах, службі підтримки студентів, бакалаврській освіті та Аспірантура, розробка та координація програм, корпоративні відносини та управління програмами, що фінансуються за рахунок зовнішніх ресурсів.

Він поділився цим досвідом через презентації на кількох національних та міжнародних конференціях, таких як: Всесвітній конгрес порівняльної освіти; Латиноамериканський конгрес освіти колегії; Латиноамериканська асоціація коледжів та університетів, національні та міжнародні конференції; Конференція латиноамериканських національних досягнень; Асоціація з нагляду та розвитку навчальних програм; та Цифрова бібліотека в мережі дисертацій та дисертацій.

Як адміністратор вищої освіти, доктор Мендес відіграв ключову роль у розвитку інноваційних програм у державних та приватних університетах США, таких як: Нью-Йоркський університет, Університет Рутгерса, Техаський університет в Остіні та університет з Прінстона. Цей досвід дозволив йому стати першим деканом докторських студій в університеті Турабо (Юта), сьогодні університет Ана Г. Мендес, Кампус Гурабо.

Він отримав суботу в один рік, щоб працювати директором дисертації публікацій в Proquest UMI. Можливість налагодити зв’язок з більш ніж 600 університетами по всьому світу. Після повернення він був призначений віце-канцлером з міжнародних зв'язків в УТ, а потім віце-президентом з міжнародних зв'язків з університетської системи Ана Г. Мендеса (SUAGM) в Пуерто-Рико. Де одним із його пріоритетів були міжнародні відносини з системної точки зору та розробка всебічного плану інтернаціоналізації, який би підтримував глобальну експансію СУАГМ.

З 2013 року він був обраний речником і координатором глобального центру глобальної громадянської ініціативи Академічного впливу ООН (UNAI). Де більше 1200 університетів у всьому світі розробляють спільні проекти, які підтримують десять принципів ООН як глобальне громадянство.

У 2014 році він був названий одним із 30 провідних лідерів інтернаціоналізації вищих навчальних закладів Інститутом інтернаціоналізації лідерів Американської ради освіти та Асоціацією міжнародних адміністраторів освіти.

Останні 16 років він залишається викладачем і є професором Школи освіти (УАГМ-Гурабо).

Доктор Мендес здобув науковий ступінь доктора освітніх наук в Нью-Йоркському університеті та бакалавра в університеті Пуерто-Рико, кампус Маягюеса. Народившись у Сан-Хуані, Пуерто-Рико, він проводить вільний час подорожуючи та присвячуючись образотворчому мистецтву та музиці. Як художник, його роботи були представлені в університетах, де він працював, і протягом останніх десяти років на фестивалі мистецтв Сан-Себастьян Інституту пуерто-риканської культури, де він отримав першу премію в оригінальному художньому підрозділі.

Як приїхати

З мегаполісу

Їдьте шосе Луїса А. Ферре PR-52 у напрямку Понсе. Проїхавши приблизно 20 хвилин, виїжджайте праворуч на виїзді 14, що веде до PR-1 та PR-30. Зупиніться на правій смузі, йдіть під мостом і трохи поверніть праворуч, щоб взяти Cruz Ortiz Stella PR-30 express. Підключіться до PR-30. Драйв близько трьох хвилин. Поверніть на виїзд 4 праворуч у напрямку дороги PR-189. Поверніть праворуч для з’єднання на дорозі PR-189. Пізніше з лівого боку опиниться університет Ана Г. Мендес, кампус Gurabo.

З району Сходу

Їдьте на експрес Cruz Ortiz Stella PR-30 у напрямку Гурабо. Проїхавши приблизно 25 хвилин, на виїзді 4 поверніть праворуч у напрямку PR-189. Поверніть ліворуч для з’єднання з дорогою PR-189. Університет Ана Г. Мендес, Кампус Гурабо буде кілька кроків ліворуч.

З півдня

Їдьте шосе Луїса А. Ферре PR-52 у напрямку до Сан-Хуана. Проїхавши приблизно 40 хвилин, виїжджайте на виїзд праворуч на експрес Cruz Ortiz Stella PR-30. Драйв близько трьох хвилин. Поверніть на виїзд 4 праворуч у напрямку дороги PR-189. Поверніть праворуч для з’єднання на дорозі PR-189. Університет Ана Г. Мендес, кампус Gurabo буде зліва.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Gurabo

  Universidad Ana G. Méndez, Navarro, Gurabo 00725, , Gurabo

Запитання