Universal Arts School

Universal Arts School

Universal Arts School

Введення

Universal Arts School

Іспанська найкраща школа анімації

14# Серед найкращих шкіл анімації у світі

Universal Arts School , школа, заснована в 1994 році, розташована у Валенсії (Іспанія) і Лос-Анджелесі - Голлівуді (США), піонер у високоефективному навчанні у сфері відеоігор, цифрового кіно, VFX і анімації. Маючи понад 700 нагород, він входить до 10 найкращих освітніх рейтингів у світі (ACR, The Rookies, Financial Magazine тощо), де він застосовує власну підривну методологію «навчання» під назвою EP (розроблена протягом +10 мільйонів годин навчання навчання ), що дозволяє своїм студентам здобувати міжнародні нагороди (Оскар, Еммі, Канни, Гойя тощо), а також працювати в провідних студіях індустрії (Disney, Warner Bros., DreamWorks, Lucas Arts, ILM, Ubisoft, Blizzard, Riot Games, SkyDance, Sony Pictures ImageWorks, Weta Digital, Apple, Digital Domain тощо).

Можна сказати, що є люди, які мають великий професійний чи особистий успіх, незважаючи на тип отриманої підготовки. Це означає, що ми всі маємо в своєму розпорядженні «клік», який ми можемо натиснути будь-коли. Автентична формація має базуватися на створенні атмосфери, в якій людина пробуджує своє внутрішнє я. Має бути атмосфера свободи вираження поглядів і впевненості. Як тільки один з’єднається, навчання може початися.

Йдеться про вивчення мистецтва та професії разом. Зараз відбувається нова революція в знаннях та інтелекті. Ми беремо до уваги такі поняття, як емоційний інтелект, 9 множинних інтелектів, соціальний інтелект, синестезія, нейролінгвістичне програмування, латеральне мислення тощо. Тепер відомо, що для того, щоб вчитися, необхідно відкрити кілька одночасних трансверсальних і сполучних шляхів, де людина відчуває, що використовує всі свої здібності, а не тільки пізнавальні.

Унікальна в галузі методологія навчання «PE».

В UARTS ми допомогли більш ніж 10 000 студентам розпочати свою професійну кар’єру в усіх типах місцевих і міжнародних студій і виробничих компаній, як особисто, так і онлайн, за допомогою нашої власної методології, яку ми називаємо EP або «Виробниче середовище», яка дозволяє студентам працювати в будь-якій компанії світу.
Universal Arts School з 1994 року розробила нову методику навчання, щоб її студенти досягли своїх цілей або навіть своїх професійних мрій. Розроблений і оптимізований Universal Arts School протягом 30 років він застосовувався в цифровому аудіовізуальному секторі відеоігор, фільмів, анімації та VFX. Це потужна формула для вилучення всіх талантів і роботи над тим, чого учень справді хоче.
Цей метод дозволяє:
* Відновіть професійну зрілість (присвятіть себе тому, чого хочете)
* Відновити імпульс активації (мотивація, очікування та інтереси)
* Досягніть своєї мети (виправдайте свої очікування та отримайте роботу мрії)

МЕТОДИКА EP СКЛАДАЄТЬСЯ З 2 ФАЗ, РОЗПОДІЛЕНИХ НА 4 КРОКІ
1 ЕТАП - НАВЧАННЯ
* Крок 1 – НАВИЧКИ: Набуття навичок і знань у «виробничому середовищі».
* Крок 2 – КОТУШКИ: Створення та розробка демонстраційної катушки для впливу на ринок.
2 ЕТАП - СТУДІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО
* Крок 3 - ЗАЯВКА НА РАБОТУ: Розробка та застосування методології активного пошуку компаній.
* Крок 4 - РОБОТА: Вибір кандидата в кількох пропозиціях про роботу

МЕТОДИКА EP БУДУЄТЬСЯ НА 4 СТРУКТУРАХ
1º) ТОП-МЕНТОРИ
* Промисловості
* Комплексне наставництво з трансформації
2º) НАВЧАЛЬНІ МАРШРУТИ
* Свобода вибору
* Пряме навчання EP
3º) СТУДІЯ ВИРОБНИЦТВА
* Практичне проектне навчання
* Емпіричне виробниче навчання
4º) ВІРТУАЛЬНИЙ КАМПУС
* Доступ до спільноти
* Доступ до контенту 24/7

Процес прийому

Щоб отримати доступ до цих досліджень, необхідно пройти співбесіду та вступний тест.
Процес складається з 3 ЕТАПІВ: ПРИЗНАЧЕННЯ, ПРИЙОМ та РЕЄСТРАЦІЯ
Протягом цього процесу:
1º) Запис на прийом БЕЗКОШТОВНИЙ
2º) Вхід ВІЛЬНИЙ
3º) Реєстрація передбачає ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

UARTS має 15 000 запитів на рік, що генерує Кандидатів у Листі очікування. Ви можете розпочати консультацію на нашому веб-сайті, щоб дізнатися, чи відповідаєте ви вимогам.

Стипендії та фінансування

Ми можемо допомогти вам, розділивши гонорари. Ви можете запросити, щоб ми склали індивідуальний план оплати. Ми можемо налаштувати відповідно до навчання, ви обираєте місячний план підписки, який вам підходить.

Ми також можемо допомогти з банківським фінансуванням (з різними організаціями) на більше місяців, а також допомогти з оформленням і оформленням документів. Ви отримуватимете менші комісії за більше місяців фінансування, і це може бути цікаво для доступу до навчання.

Знайдіть свою стипендію на навчання в різних державних і приватних організаціях, національних, регіональних або міжнародних, і попросіть документи, які вони вимагають, ми допоможемо вам із процедурами. Зараз у нас діє спеціальна акція на магістерські та курси. Вимогою для отримання доступу до нього є отримання допомоги по безробіттю.

Підготовка, як і будь-який інший продукт або послуга, може мати пучки для тренувальних груп та / або більше навчання з таким самим бюджетом. Якщо ви приїдете з друзями, родиною тощо, ми можемо запропонувати вам спеціальну пропозицію для індивідуальної групи.

Робота в галузі

Завдяки цій підготовці професійна сфера, яка відкривається, є дуже різноманітною та життєздатною, де глобальний попит на ринку дійсно пов’язаний із майбутніми фахівцями. Ваш демонстраційний ролик дозволяє вам продемонструвати свої здібності незалежно від вашого віку, досвіду чи рівня навчання, де важливою є якість, яку можна продемонструвати у виконаній роботі.

Наші студенти стикаються з професійним ринком, працюючи в декількох напрямках:

 • Місцеві та національні компанії, студії та виробничі компанії
 • Великі компанії, дослідження великого формату та міжнародні виробники
 • Створення власних компаній аудіовізуальних послуг та графіки
 • Самостійна робота у режимі позаштатного спілкування, робота для різних клієнтів на місцевому або міжнародному рівні.

Візи для іноземців

Якщо ви іноземний студент, ми допоможемо вам з ВІЗОЮ. Вам потрібно лише надіслати нам електронною поштою інформацію про оформлення документів. У кожній країні це працює однаково, хоча з деякими відмінностями. Найцікавіше те, що ви йдете в посольство або консульство у своїй країні походження і просите надати необхідні вам документи.

Взагалі, більшість студентів можуть залишатися в Іспанії до 90 днів без візи, хоча є кілька країн, з якими потрібно його обробити незалежно від тривалості перебування в Іспанії.

Студентська віза потрібна для навчання в Іспанії, якщо вони перевищують 90 днів.

Студентська віза потрібна людям, які приїжджають з певних країн, незалежно від днів, які відбудуться в Іспанії.

Вимоги, процедури та тривалість варіюються в різних країнах. Ось чому важливо заздалегідь повідомити про це в найближчому посольстві чи консульстві в Іспанії. Також необхідно, щоб ви мали всю необхідну інформацію для вашої конкретної ситуації. Це будуть кроки, які слід виконати:

 1. Зверніться до посольства або консульства Іспанії в країні походження. Вони нададуть вам всю інформацію про вимоги для подання та отримання студентської візи. Дуже важливо зв’язатися з посольством принаймні за 60 днів до запланованої дати початку, оскільки є певний час для розгляду візових заявок.
 2. Запишіть потрібні документи, інформаційні бюлетені та форми.
 3. Увійдіть до курсу або майстра на ваш вибір.

Після реєстрації Ви надішліть електронною поштою Свідоцтво про реєстрацію, щоб отримати студентську візу та її презентацію у посольстві чи консульстві.

Стипендії та фінансування

Ми віримо, що кожен студент заслуговує на можливість реалізовувати свої мрії. Ось чому в Universal Arts School ми пропонуємо стипендії, які допоможуть вам їх досягти.

Ми знаємо, наскільки важливо для вас зосередитися на навчанні, не турбуючись про гроші; тому ми створили ці стипендії, щоб ви могли зосередитися на своєму майбутньому!

Почніть процес якнайшвидше, щоб забезпечити найкращі можливі шанси.

Розташування

 • Los Angeles

  Gower Street 1627, 90028, Los Angeles

 • Valencia

  Carrer de Lleida 20, 46009, Valencia

  Запитання