University of Vaasa

University of Vaasa

University of Vaasa

Введення

University of Vaasa

University of Vaasa є багатопрофільним університетом з приблизно 5000 студентами, який пропонує ступені на всіх академічних рівнях від бакалавра до магістра та доктора. Наші іноземні студенти, викладачі та співробітники приїжджають з усього світу. Викладацька та дослідницька діяльність університету зосереджена на бізнес-дослідженнях, адміністративних науках, технологіях та комунікаційних дослідженнях.

Навчання

Університет входить до 400 найкращих університетів світу в рейтингу Times Higher Education (THE). Наші міжнародні магістерські програми мають міжнародну акредитацію: магістерська програма з фінансів, магістерська програма зі стратегічного розвитку бізнесу та магістерська програма з міжнародного бізнесу акредитовані EFMD . Акредитація EFMD є всесвітнім знаком якості для програм отримання ступеня в галузі бізнес-досліджень. У процесі акредитації EFMD наголошується на академічній строгості, практичній значущості, інтернаціоналізації, етичності та стійкості.

Магістерські програми з промислового менеджменту та промислової системної аналітики мають акредитацію ASIIN . Знак якості ASIIN дає гарантію того, що стандарти якості для окремих предметів академічної дисципліни та професії, до якої готується ця програма, дотримуються на високому рівні.

Усі ступені університету охоплюють навички ведення бізнесу, а справжня міжнародна атмосфера кампусу разом із можливостями обміну студентами дають студентам сильні здібності під час вступу до трудової діяльності. Мовою навчання на всіх курсах, які пропонуються для іноземних студентів, є англійська.

Міжнародний університет

University of Vaasa забезпечує міжнародну атмосферу в красивому морському кампусі. Курси, включені в міжнародні магістерські програми, пропонуються як для іноземних, так і для фінських студентів, що надає чудову можливість познайомитися з місцевими студентами. Міжнародні змішані навчальні групи, включно з іноземними викладачами, пропонують чудову можливість вчитися в інших студентів та їх досвіду. Університет також має університети-партнери для обміну студентами та співробітниками по всьому світу. Щорічно понад 200 студентів виїжджають за кордон за обміном. Подібним чином близько 200 іноземних студентів прибувають щороку, щоб завершити свій період обміну в University of Vaasa .

Інвестуйте в своє майбутнє!

Тісно згуртована навчальна спільнота, добре сплановане навчання та ефективні послуги студентів сприяють академічному прогресу та отриманню ступенів. University of Vaasa готує компетентних фахівців для потреб сучасного трудового життя. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт University of Vaasa .

Ласкаво просимо на борт!

Особливості кампусу

University of Vaasa розташований у найновішому кампусі Фінляндії, недалеко від моря, який часто називають найкрасивішим кампусом у Фінляндії. Кампус є цікавим злиттям старого та нового, поєднанням континентальної та англосаксонської архітектур. Він знаходиться у Ваасі, найсонячнішому місті Фінляндії. Маючи 12 000 студентів, Вааса також є жвавим студентським містом. Крім того, прекрасний архіпелаг Кваркен, що оточує місто, з 2006 року входить до списку Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО.

Згуртоване міжнародне співтовариство з понад 5000 студентів є однією з головних сильних сторін університету. 9% студентів і 30% викладачів є іноземними, що забезпечує жвавий і активний кампус.

  Прийом

  Візові вимоги

  Вид на проживання

  Кожен іноземець, який перебуває у Фінляндії більше трьох місяців, повинен мати або дозвіл на проживання, або зареєструвати своє перебування в Імміграційній службі Фінляндії. Будь ласка, зверніть увагу, що без дійсної реєстрації/дозволу на проживання особі не буде дозволено знову в’їхати до Фінляндії, якщо вона залишила країну, і у неї можуть виникнути проблеми з органами влади також у Фінляндії. Для отримання актуальної інформації про дозвіл на проживання відвідайте веб-сайт Імміграційної служби Фінляндії.

  Громадяни скандинавських країн

  Потрібно лише зареєструвати своє місце проживання у Фінляндії в Агентстві цифрових і демографічних даних.

  Громадяни ЄС/Європейської економічної зони (ЄЕЗ).

  Зареєструвати своє право на проживання у Фінляндії в Імміграційній службі Фінляндії потрібно лише в тому випадку, якщо вони безперервно перебувають у Фінляндії понад 90 днів.

  Громадяни всіх інших країн

  Необхідно отримати дозвіл на проживання в посольстві або консульстві Фінляндії у своїй країні до прибуття до Фінляндії. Ми настійно рекомендуємо вам подати заяву на отримання дозволу на проживання якомога швидше після прийняття до University of Vaasa , бажано протягом одного тижня після отримання листа про прийняття. Отримання посвідки на проживання може зайняти 1–3 місяці.

  Вас просять додати документи про сплачену плату за навчання до вашої заяви на дозвіл на проживання, або, якщо ви ще не сплатили збір, ви повинні додати підтвердження наявності коштів для оплати навчання на вашому банківському рахунку. Крім того, ви повинні мати кошти для покриття витрат на проживання на своєму банківському рахунку, коли подаєте заяву на дозвіл на проживання.

  Продовження посвідки на проживання

  Дозвіл на проживання для навчання може бути надано на один рік або на весь час навчання. Якщо ваше навчання продовжується, а термін дії вашого дозволу на проживання закінчується, вам потрібно буде подати заяву на продовження вашого дозволу на проживання до його закінчення. Щоб продовжити дозвіл на проживання для навчання, ви все ще повинні бути зараховані до того самого навчального закладу та надати підтвердження того, що ви навчалися на денній формі навчання та закінчили курси, які вимагає відповідний навчальний заклад. Продовження дозволу на проживання надає Імміграційна служба Фінляндії.

  Віза

  Зазвичай студенти, які приїжджають до University of Vaasa не потребують візи.

  Віза потрібна лише для короткострокового візиту (максимум три місяці), наприклад, якщо студент, який приїжджає з країни, що не входить до ЄС, має взяти участь у вступному іспиті у Фінляндії до того, як його зарахують до навчального закладу. University of Vaasa не організовує вступних іспитів на міжнародні програми магістратури або докторантури, тому студентам не потрібно подавати документи на отримання візи. Студентам за обміном також не потрібна віза, але громадянам країн, які не входять до ЄС, потрібен дозвіл на проживання.

  Стипендії та фінансування

  University of Vaasa пропонує щедру стипендіальну програму для студентів, які платять за навчання. Стипендії можуть надаватися на цільовий час програми, який становить два роки в магістерських програмах.

  Стипендії першого року навчання

  Заявка на отримання стипендії здійснюється шляхом вибору опції стипендії у формі заявки на програму. Про можливе отримання стипендії студенти повідомляються разом із результатами вступу.

  Стипендії є персональними та пов’язані з прийняттям запропонованого місця навчання. Вони не переходять в інші університети. Стипендії Фінляндії, які надає University of Vaasa є частиною національної програми стипендій Фінляндії, що фінансується Міністерством освіти та культури Фінляндії.

  Стипендії другого курсу

  Усі стипендії на перший рік включають умовну стипендію за досягнення в розмірі 5 000 євро або 6 000 євро на другий рік. Щоб отримати стипендію за досягнення, студент повинен продовжити навчання в цільовий час (55 ECTS протягом першого року). З можливою стипендією плата за навчання на другому навчальному році становить:

  • 5000 євро (промисловий менеджмент, аналітика промислових систем, розумні електромережі, стратегічне управління проектами, стійкі та автономні системи) або
  • 6000 євро (фінанси, міжнародний бізнес, стратегічний розвиток бізнесу)

  Необхідні кредити ECTS мають бути завершені до кінця першого навчального року, тобто до 31 липня.

  Студенти, які не мають стипендії на першому курсі, можуть претендувати на отримання стипендії на другому курсі під час навчання. Подробиці щодо подачі заявки на отримання стипендії на другий рік будуть повідомлені студентам протягом першого курсу.

  Рейтинги

  Для досягнення наших цілей і постійного вдосконалення нашого університету ми регулярно оцінюємо якість і ефективність освіти, досліджень і впливу на суспільство, а також університетські послуги за допомогою зовнішніх і внутрішніх оцінок.

  • Рейтинг світових університетів Times Higher Education (THE) 2024: 401-500
  • Шанхайський глобальний рейтинг навчальних предметів (GRAS) 2023: 18
  • Рейтинги світових університетів Times Higher Education (THE) за предметом 2023: 251-300

  Рейтинги є одним із способів оцінки та ранжування університетів. Еталонні показники передусім вимірюють продуктивність досліджень, оскільки цінуються високі стандарти дослідження. Часто університети порівнюють за рецензуванням і кількістю цитувань у наукових публікаціях. Різноманітні рейтинги також вимірюють репутацію, наукову та викладацьку майстерність, кількість ступенів, міжнародність та Нобелівських лауреатів. Усі рейтинги використовують різні дані та моделі розрахунку. Існують як рейтинги університетів, так і рейтинги окремих дисциплін.

  Результати рейтингу дають важливу інформацію для університету про його сильні сторони. Зокрема, сильними сторонами University of Vaasa є кількість наукових публікацій, кількість цитувань наукових статей (мається на увазі вплив публікацій), а також міжнародні спільні публікації.

  Відгуки учнів

  Розташування

  Запитання