Keystone logo
Unitelma Sapienza

Unitelma Sapienza

Unitelma Sapienza

Введення

Місія та історія

Unitelma Sapienza -єдиний он-лайн італійський університет, який обслуговується консорціумом, що складається з державних підприємств і безпосередньо пов'язаний з найкращим італійським державним університетом: університетом Риму "La Sapienza", у якому навчається 130 000 студентів та працює 4 000 викладачів та дослідників. Unitelma Sapienza , використовуючи передові інформаційні технології та методології у дистанційному навчанні, сприяє доступу до вищої освіти без обмежень у просторі, часі, надаючи послуги студентам та працівникам, які перебувають поза офісом, які не можуть відвідувати регулярні навчальні заходи. Викладання, навчання та дослідження в університетському містечку поєднують у собі необхідні економічні, управлінські та юридичні знання, необхідні для управління складним бізнесом в рамках «інформаційного суспільства» Unitelma Sapienza приділяє особливу увагу розвитку досліджень, зокрема в науковому та економічному секторах як і в управлінні інформаційними технологіями, з особливою увагою до теорій, моделей, процесів, технологій та додатків для розвитку віртуального кампусу через Інтернет у вищих навчальних закладах. Особлива увага приділяється репетиторству: у нас є репетитори, які займаються навчальною діяльністю, і репетитори, які в основному займаються мотивацією та досягненням кар’єрних цілей студента. Обидві ці цифри мають на меті збільшити інтерактивність зі студентами для більш спільного навчання.

Організація та управління

Канцлер, який зазвичай є професором та видатним діячем, обирається на шестирічний період, виконує обов’язки титульного керівника університету, представляє Університет у навчальній діяльності та очолює Академічний Сенат, очолюючи також загальні великі церемонії. Нинішній канцлер, проф. Франческо Аваллоне протягом кількох років працює над дослідженнями, пов'язаними зі стресом та організаційним благополуччям. Сенат є вищим науковим органом Університету, який вирішує питання академічної політики, планування, координації та оцінки викладацької та науково -дослідницької діяльності і складається як з викладачів, так і з персоналу. Юридично та конституційно він відповідає за навчальну діяльність Університету - тобто за викладання та дослідження. Університетський “юридичний та економічний факультет” -це кафедра, що має широку базу, яка обслуговує всю наукову та науково-дослідну діяльність. проводить першокласні дослідження по всьому діапазону дисципліни. Кафедра прагне до досконалості викладання на рівні бакалаврату та аспірантури. Опікунська рада - це корпоративний орган, створений Статутом, з повною відповідальністю за уряд та добробут університету та всі інтереси, що стосуються цього, включаючи студентів, викладачів, співробітників та випускників. Він представлений видатними діячами з італійських академічних установ та громадянського суспільства. Обов’язки:

 • Визначення основних цілей університету та затвердження політики та процедур реалізації таких цілей.
 • Перегляд та затвердження операційного та капітального бюджету університету.
 • Такі інші обов’язки, як законодавство, урядові директиви.
 • Університет гарантує, що вся його діяльність підлягає забезпеченню якості, оцінці та покращенню шляхом періодичних оцінок його основних керівних органів.

Міжнародні зв'язки

Unitelma Sapienza прагне підвищити міжнародний рівень участі університету та його студентського населення; зокрема:

 • Відкриваючи нові можливості участі студентів у ЄС, закликає до міжнародної студентської мобільності через (Еразмус);
 • Покращення участі академічного та адміністративного технічного персоналу в ЄС вимагає міжнародної мобільності викладачів та персоналу;
 • Розвиток та виробництво онлайнової діяльності, орієнтованої на міжнародний ринок, також за допомогою угод з третіми сторонами;

У цьому контексті діяльність проекту включає відкриття частини свого веб -сайту англійською мовою; активація навчальних курсів, що пропонуються лише англійською мовою (магістр міжнародного співробітництва, фінансів та розвитку); виробництво навчальних курсів двома мовами (планування проектів та управління проектами); англійський переклад деяких існуючих майстрів (Неонатологія); створення мережі з престижними міжнародними онлайн -університетами. У 2015 році шість вчителів та два посадовці поїдуть за кордон за програмою Erasmus для навчання та досліджень, тоді як протягом другого року невеликі групи студентів уже брали участь у програмі студентської мобільності Erasmus. В університеті відбудеться міжнародна конференція з конституційного права італійсько-іберійсько-американська (5-8 жовтня 2015 р.). Університет обирається іноземними викладачами для обміну дослідженнями (останній доктор Сімона Герра, запрошений науковець, викладач політики в Університеті Лестера. Університет, нарешті, у партнерстві з науково -дослідними установами та італійськими та іноземними університетами, представлений у 2015 році, такі проекти, що фінансуються спільнотою: Erasmus Plus KA2 Learn-plus "Дистанційне навчання для знань та підприємництва; Erasmus Plus KA3 Diversity 3.0" "Рівні можливості для справедливості, соціальних та інклюзивних інновацій" та бере участь у проекті "Подолання розриву між громадською думкою" та європейське лідерство: Залучення до діалогу щодо майбутнього шляху Європи "; Університет сприяє проведенню семінарів та навчальних конференцій, які проводяться у присутності та транслюються потоково.

Розташування

 • Rome

  Viale Regina Elena, 295 00161 Rome (Italy), , Rome

 • USA Online

  USA Online, США

  • Spain Online

   Spain Online, Іспанія

   • Mexico Online

    Mexico Online, Мехіко

    • Australia Online

     Australia Online, Австралія

     • Canada Online

      Canada Online, Канада

      • Rome

       Viale Regina Elena, 295 00161 Rome (Italy), , Rome

      Запитання