UNINFORM

UNINFORM

UNINFORM

Введення

ГРУПА UNINFORM

UNINFORM Group, відома та акредитована національна бізнес-школа, яка понад 25 років працює у сфері вищої освіти та інноваційних процесів навчання, працює з визнаним авторитетом, надаючи престижну аспірантуру в галузях туризму, якості, безпеки, навколишнього середовища, енергетики. , Digital Marketing and Communication, в обох своїх офісах у Римі та Мілані.

Список літератури

 • UNINFORM – навчальний заклад із понад двадцятирічним досвідом
 • UNINFORM акредитовано в регіоні ЛАЦІО для професійного навчання, безперервного навчання, основних консультаційних послуг, спеціалізованих консультаційних послуг, супроводу та служб підтримки роботи - Визначає № D1558 / 09
 • UNINFORM отримав сертифікат якості ISO 9001: 2008 для розробки та надання послуг вищого спеціалізованого професійного навчання. Сертифікат № 184076 Bureau Veritas
 • UNINFORM акредитований EBAFOS - Двостороннім органом з навчання та безпеки для проведення навчальних курсів відповідно до Угод з регіонами штатів
 • UNINFORM є членом ASFOR - Італійської асоціації з навчання менеджменту.

Будучи мультидисциплінарною структурою, що працює з 1996 року, навчальна пропозиція UNINFORM Group офіційно акредитована в регіоні Лаціо для вищої освіти та в той же час сертифікована Bureau Veritas відповідно до UNI EN ISO 9001: 2008. Завдяки консолідованому та багатому досвіду, професіоналізму та знанням, отриманим протягом багатьох років як у навчанні, так і в консалтинговій діяльності, UNINFORM Group пропонує кваліфіковані послуги:

 • Університетська школа та бізнес-школа
 • Інформаційні технології та передача технологій
 • Бізнес та юридичний консалтинг

Кожна з цих послуг спрямована на розвиток і закріплення управлінських навичок і професійних навичок спеціаліста, здатних істотно підвищити конкурентоспроможність як окремої особи, так і компанії в цілому (див. посилання). Корпоративна структура UNINFORM Group складається з наступних юридичних осіб: UNINFORM Group: Школа менеджменту та підприємництва, Training & Development: Management Consulting Company, Giordano & Partners Law Firm: High Tech Forum юридична, комерційна та фінансова консультаційна фірма : Consortium для інновацій та трансферу технологій Академії Вища школа: університетський навчальний центр

Високе формування

Як навчальна школа менеджменту та підприємництва, UNINFORM Group прагне до підвищення людського капіталу, спрямованого на розвиток сучасної управлінської культури шляхом створення висококваліфікованих магістрів та магістрів виконавчого керівництва.

Управлінський консалтинг

UNINFORM Group має широку мережу асоційованих професіоналів, ретельно відібраних з управлінської та академічної сфер, за критерієм найвищої якості та найвищої професійної компетентності; команда людей, присвячених не лише стратегічним та організаційним консультаціям, але й успіху італійських компаній із сильним міжнародним покликанням.

Юридичні послуги

У цьому контексті UNINFORM Group взаємодіє безпосередньо зі спеціалізованими професіоналами, зареєстрованими у відповідних списках Ордену, і допомагає компаніям на всіх етапах, що стосуються контрактів, придбання компаній, корпоративного проектування, конституції, управління компанією та довірчого управління, патронажу в міжнародних суперечках та арбітражі та багато іншого. .

HTFORUM - Форум високих технологій

UNINFORM Group пропонує себе як справжній двигун змін для всіх компаній, які зосереджуються на технологічних інноваціях як на засобі вдосконалення та оптимізації динаміки виробництва. Насправді ми надаємо величезну кількість інформації, даних і досліджень, особливо спрямованих на «сучасний стан» найсучасніших та інноваційних технологій.

Університетська освіта

Група UNINFORM розширила професійний досвід професорів з університетів, науково-дослідних інститутів і спеціалізованих шкіл, щоб запропонувати глобальні послуги орієнтації та допомоги в підготовці до університету. Викладачі ретельно відбираються та вибираються на основі їх особистого та дидактичного досвіду, досвіду, отриманого в цій галузі, і, що не менш важливо, здатності інтерпретувати та задовольняти всі потреби в допомозі та навчанні студентів університету "нового покоління". .

До кого ми звертаємось

 • Компанії (державні та приватні), яким необхідно розглядати та оцінювати всі аспекти та наслідки програми та визначати цілі в режимі реального часу, щоб подолати типові слабкі місця спеціалізованих втручань; які хочуть запровадити та/або консолідувати передові культури та технології для керування їх функціональністю.
 • ФОП: випускники середньої школи, нещодавні випускники, консультанти, керівники компаній, керівники.

Розташування

 • Rome

  Corso Trieste, 155 , 00198, Rome

 • Milan

  Milan, Італія

  Запитання