University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Введення

Університет Невшатель, факультет економіки (Université де Невшатель, faculté дез науки économiques) Університет Невшатель є швейцарський університет , який пропонує курси бакалавра, магістра та доктора рівнях, а також «третього циклу» і курси підвищення кваліфікації. В університеті Невшатель, студент перебуває в центрі уваги. Ми пишаємося тим, про створення майбутніх лідерів, завдяки нашим інноваційним програмам навчання.

Університет Невшатель є:

сприятлива організація розміщення близько 4000 студентів, за підтримки 860 співробітників яких 120 є професори

високі стандарти навчання, в зв'язку, зокрема до співвідношення студентів / викладачів унікального в Європі

міжнародну репутацію, особливо в області біології, антропології та медичного права, а також Інститут економічних досліджень (Ірен) і Центр для розуміння соціальних процесів (MAPS)

Факультет економіки Факультет економіки Університету Невшателя пристосовує близько 600 студентів , контрольованих зі ста п'ятдесяти викладачів, дослідників та адміністраторів. Увага, що професора і помічники оплатити навчальний план кожного студента, а також якість викладання були відзначені в декількох опитувань, проведених на своїх студентів. Faculy пропонує освіту, завдяки високому рівню до компетенції своїх професорів і якості досліджень, що проводяться його сім інститутів. Науково-дослідні проекти, як національних, так і міжнародних, а також мандати для федеральних і місцевих органів влади і фірм, поліпшення видимості факультету, а також сприяти різні програми навчання. З - через брак місця, новий господар з журналістики не може бути відображений тут , але відповідна інформація доступна на сайті: http://www.unine.ch/maj

Розташування

  • Neuchâtel

    Université de Neuchatel Faculty of Economics, Avenue du 1er-Mars 26,

    Запитання