Uniminuto

Uniminuto

Uniminuto

Введення

місія

Університет Система Uniminuto , натхнена Євангеліє, громадська думка Церкви, Eudist духовності і харизми Мінуто де Діос, спрямований на :

  • Вища освіта пропонують високу якість і відповідний пільговий варіант для тих, хто не має можливості доступу до нього за допомогою новаторського, всеосяжної і гнучкої моделі.
  • Відмінна форма люди, компетентні фахівці, етично орієнтовані і вчинені соціальної трансформації і стійкого розвитку.
  • Заплатити, з нашим високим стандартам і нашого свідоцтва на будівництво справедливого, мирного помирилися і братнього суспільства.

мега

У 2019 Uniminuto визнана на національному та міжнародному рівні в якості установи вищої освіти з освітньої моделі натхненний християнської гуманізм, форми цілісності , які, як компетентні фахівці і підприємці, відкриті для знаходження Бога і служба людини, внести свій вклад в розвиток своїх громад і справедливого суспільства.

Uniminuto характеризуються як інклюзивна і стійке установа, при підтримці культури високої якості, з широким і відповідним освітніми пропонують широкий охоплення, легкий доступом, використанням нових технологій, сприяння соціальних інновацій та співпраці ініціатив , спрямованих на розвиток.

Розташування

  • Bogotá

    Carrera 73A No. 81B – 70, , Bogotá

    Запитання